Dostań się na PW

Politechnika Warszawska - kursy maturalne

POLITECHNIKA
WARSZAWSKA

Podstawowe informacje

Politechnika Warszawska jest najpopularniejszą uczelnią wśród kandydatów na studia. Na wolne miejsce na studia w PW przypada średnio 7,8 kandydata. Uczelnia ta oferuje studentom bardzo szeroki wybór kierunków – najpopularniejsze z nich to Automatyka i Robotyka, Informatyka oraz Inżynieria i Analiza Danych. Nasz kurs, łącząc przygotowania do 2 najbardziej istotnych matur z punktu widzenia kandydata (matematyka na poziomie rozszerzonym oraz fizyka) maksymalizuje szanse na sukces, jakim jest przyjęcie na studia. Z nami osiągniesz swój cel – DOSTANIESZ się na PW!

Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego to właśnie nauka z Indeksem w Kieszeni jest najlepszym możliwym wyborem!

FIZYKA (84 godziny, 1199 zł)

Rekrutując się na PW Fizyka jest praktycznie zawsze obowiązkową maturą – z nami na egzaminie nic Cię nie zaskoczy! Powtórzymy cały materiał z fizyki, jaki obowiązuje na maturze rozszerzonej, starając się łączyć i rozumieć wszystkie działy. Materiał zostanie podzielony na kilkanaście modułów, które właściwie poukładane, zwiększają efektywności nauki. Przerobimy najistotniejsze typy zadań, nauczymy się także dostrzegać fizykę w otaczającej nas rzeczywistości. Takie podejście sprawia, że w obliczu nowego zagadnienia nie czujemy strachu, a jesteśmy zaciekawieni i zaintrygowani.

 

Kurs będzie obejmował wszystkie działy tematyczne obowiązujące na egzaminie maturalnym:

 1. Kinematyka,
 2. Dynamika,
 3. Energia, moc i pęd,
 4. Bryła sztywna,
 5. Ruch drgający,
 6. Fale mechaniczne,
 7. Hydrostatyka,
 8. Termodynamika,
 9. Elektrostatyka,
 10. Prąd elektryczny,
 11. Magnetyzm,
 12. Optyka,
 13. Fizyka współczesna

 

Oczywiście wszystkie materiały będziesz otrzymywać w wygodnej wydrukowanej formie. Zwieńczeniem kursu będzie matura próbna, która pozwoli sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z zadaniami w warunkach egzaminacyjnych.

MATEMATYKA (84 godziny, 1199 zł)

Matematyka to zmora większości maturzystów. Roger Bacon powiedział kiedyś jednak, że jest ona drzwiami i kluczem do nauki. Właśnie na tym kursie postaramy się wspólnie przejść przez te drzwi, co pozwoli nam zrozumieć i opisać otaczający nas świat. Przekonamy się, że matematyka nie taka straszna, jak ją maturzyści rysują 😉

 

Kurs będzie obejmował następujące działy:

 

 1. Liczby rzeczywiste i wyrażenia algebraiczne,
 2. Funkcje,
 3. Ciągi,
 4. Trygonometria,
 5. Planimetria,
 6. Geometra na płaszczyźnie kartezjańskiej,
 7. Stereometria,
 8. Elementy statystki opisowej. Prawdopodobieństwo,
 9. Rachunek różniczkowy

 

Podczas kursu uporządkujemy i utrwalimy wiedzę ze wszystkich działów matematyki obowiązujących na egzaminie maturalnym. Poznamy oraz nauczymy się rozwiązywać typy zadań pojawiających się na egzaminie, zwieńczając całą naukę próbną maturą. Oczywiście wszystkie materiały będziesz otrzymywać w wygodnej wydrukowanej formie.

 

Zapytaj również o korzystną cenę pakietu wszystkich kursów na PW!

Dowiedz się, co wyróżnia nasze kursy!

Wybierz kurs i napisz do nas!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Zobacz naszą Politykę prywatności.