Przygotowania do Olimpiad – dołącz do zajęć!

Przygotowania do olimpiad

 

Przygotowania do Olimpiad – dołącz do zajęć!


Etapy szkolne większości olimpiad przedmiotowych już za nami! (jeśli zawody pierwszego stopnia są dopiero przed Tobą – POWODZENIA!) Jeśli z kolei udało Ci się przejść do kolejnej części zmagań – gratulujemy włożonej w przygotowania pracy! Jest to dobry moment by zastanowić się co zrobić, aby maksymalnie efektywnie wykorzystać czas pozostały do etapu okręgowego. Tytuł finalisty w większości przypadków zapewnia wolny wstęp na najlepsze krajowe uczelnie, więc warto dać z siebie wszystko!

To ostatni moment na dołączenie do przygotowań – nie czekaj i zapisz się, aby zapewnić sobie sukces, jakim jest awans do finału! 

Co oferujemy?


1) Nauka stacjonarna:

– regularne spotkania w małych grupach w centrum Warszawy 
– możliwość bieżącego kontaktu z Prowadzącymi zajęcia – pytania możesz zadawać w każdej chwili na grupie zajęciowej na Facebooku
komplet materiałów do nauki i powtórek – nie tylko na zajęciach, ale również w domu – kartkówki, karty pracy, zadania, prezentacje

2) Nauka e-learningowa:

komplet materiałów do nauki – kartkówki, karty pracy, zadania, prezentacje
– ciągła możliwość kontaktu z Prowadzącym przez specjalną grupę na Facebooku
– w pełni indywidualna forma nauki – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz – wszystko jest dopasowane do Twoich potrzeb

Poniżej zamieszczamy harmonogram zajęć stacjonarnych:


🌳 Olimpiada Biologiczna

– grupa 1: WTOREK oraz PIĄTEK godz. 16-18 lub (grupa średnio zaawansowana)
– grupa 2: PONIEDZIAŁEK oraz CZWARTEK godz. 17-19 (grupa średnio zaawansowana)

⚗️ Olimpiada Chemiczna

– grupa 1: WTOREK oraz CZWARTEK godz. 18-20 (grupa średnio zaawansowana)
– grupa 2: ŚRODA oraz PIĄTEK godz. 16-18 (grupa średnio zaawansowana)
– grupa 3: PONIEDZIAŁEK oraz CZWARTEK godz. 16-18 (grupa zaawansowana – kontynuująca)

📡 Olimpiada Fizyczna

– grupa 1: WTOREK oraz CZWARTEK godz. 16-18 (grupa średnio zaawansowana)
– grupa 2: ŚRODA godz. 18-20 oraz PIĄTEK godz. 16-18 (grupa zaawansowana – kontynuująca)

💭 Olimpiada Filozoficzna

– grupa 1: ŚRODA oraz PIĄTEK godz. 18-20 (grupa średnio zaawansowana)

🗳 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

– grupa 1: WTOREK godz. 16-18 oraz CZWARTEK godz. 18-20 (grupa średnio zaawansowana)

📐 Olimpiada Matematyczna

– grupa 1: WTOREK oraz CZWARTEK godz. 18-20 (grupa średnio zaawansowana)

⌛ Olimpiada Historyczna

– grupa 1: PONIEDZIAŁEK oraz ŚRODA godz. 18-20 (grupa średnio zaawansowana)

💵 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej + 💼 Olimpiada Przedsiębiorczości

– grupa 1: ŚRODA oraz PIĄTEK godz. 16-18 (grupa średnio zaawansowana)
– grupa 2: PONIEDZIAŁEK oraz CZWARTEK godz. 16-18 (grupa średnio zaawansowana)
– grupa 3: PONIEDZIAŁEK oraz ŚRODA godz. 16-18 (grupa zaawansowana – kontynuująca)
– grupa 4: WTOREK oraz CZWARTEK godz. 16-18 (grupa zaawansowana – kontynuująca)

🌍 Olimpiada Geograficzna

– grupa 1: WTOREK oraz PIĄTEK godz. 16-18 (grupa średnio zaawansowana)

💻 Olimpiada Informatyczna

– grupa 1: SOBOTA godz. 10-14:30 (z przerwą 30 minut) (grupa średnio zaawansowana)

Jeśli jesteście zdecydowani lub potrzebujecie jeszcze dodatkowych informacji to zapraszamy do kontaktu przez fanpage lub przez formularz kontaktowy na stronie! Nie warto zwlekać z zapisem, ponieważ w niektórych grupach zostały już ostatnie miejsca! Rozpocznij swoje przygotowania do Olimpiad razem z nami!

Nie czekaj i zrób pierwszy krok by zostać Olimpijczykiem!

Indeks w Kieszeni
kontakt@indekswkieszeni.pl