Przygotowania do olimpiad – otwarte spotkania ze zwycięzcami!

Zwolnienia z matur, indeksy na studia, wysokie nagrody pieniężne.

⠀  
To wszystko mogą zagwarantować Ci tytuły laureata i finalisty olimpiad przedmiotowych. Jednak ich zdobycie nie jest wcale takie proste. Twoje wątpliwości może budzić dobór literatury, przygotowanie pod konkretne etapy, czy wypracowanie odpowiedniej rutyny przygotowań, by w trakcie nauki nie stracić motywacji.

Największą pomoc w odpowiedzi na te wszystkie pytania mogą zaoferować Ci zwycięzcy i laureaci najwyższych miejsc zeszłorocznych edycji!

Właśnie dlatego Indeks w Kieszeni wraz ze Stowarzyszeniem Edukacji Olimpijskiej kolejny raz zapraszają na otwarte i bezpłatne spotkania informacyjne, w których uczniowie szkół średnich będą mieli możliwość zdobycia wszystkich niezbędnych informacji do rozpoczęcia przygotowań! Cenna wiedza, przekazana podczas wydarzenia przełoży się na dodatkowe punkty podczas olimpijskich zmagań. Później przeprowadzimy serię Q&A, w której każdy uczestnik będzie mógł zapytać laureatów o wszystkie nurtujące kwestie.

Spotkania podzieliliśmy na 3 dni, według poniższego harmonogramu:

Dzień 1️⃣  (środa, 10 kwietnia, godzina 17:00):

➡️ Olimpiada Biologiczna
➡️ 
Olimpiada Matematyczna
➡️ 
Olimpiada Historyczna  

Dzień 2️⃣ (czwartek, 11 kwietnia, godzina 17:00):

➡️ Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
➡️ 
Olimpiada Przedsiębiorczości
➡️ 
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
➡️ 
Olimpiada Fizyczna
➡️ 
Olimpiada Filozoficzna

Dzień 3️⃣ (piątek, 12 kwietnia, godzina 17:00):

➡️ Olimpiada Chemiczna
➡️ 
Olimpiada Informatyczna
➡️ 
Olimpiada Geograficzna

⠀ 
Wszystkie spotkania odbędą się w salach zajęciowych naszego lokalu przy ul. Śniadeckich 20/5! (na miejscu zostaniecie skierowani do właściwej sali)

Z racji ograniczonej ilości miejsc prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o obecności poprzez wypełnienie formularza zapisowego! Nie jest to zobowiązanie do przyjścia, jedynie informacja, która pozwoli nam odpowiednio oszacować zainteresowanie 🙂 Formularz zapisowy:

ZAPISZ SIĘ

Nie zmarnuj swojej szansy! Zyskaj rady od ekspertów, dzięki którym Twoja nauka będzie bardziej efektywna i doprowadzi Cię do realizacji swoich celów, m.in. dostania się na wymarzona uczelnię! (przy okazji spotkań, będzie można też podpytać prowadzących o studia na SGH, UW, PW czy WUM-ie)

Indeks w Kieszeni
kontakt@indekswkieszeni.pl