Dołącz do indywidualnych kursów e-learningowych pod edycję 2023/24. Nie czekaj, zapisz się już teraz ze zniżką i zacznij naukę! Sprawdź szczegóły klikając w jedną z ikonek powyżej.

Od września ruszają nowe olimpijskie grupy zajęciowe! Nie zwlekaj z przygotowaniami – rozpocznij już teraz kurs e-learningowy, wykorzystaj najbliższe miesiące, a na zajęcia dopisz się później z rabatem 60%.

Kim jesteśmy?

Indeks w Kieszeni to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i wsparciem młodych ludzi szukających swojej indywidualnej ścieżki rozwoju.

Będąc firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym możemy poszczycić się najwyższą skutecznością w przygotowywaniu do olimpiad tematycznych w formie kursów stacjonarnych oraz e-learningowych. Prowadzimy również przygotowania do matur, także w dwóch formach – stacjonarnej oraz e-learningowej. Wyróżnia nas młoda i energiczna kadra, efektywność nauki i małe, kameralne grupy.

10

lat działalności

Jesteśmy jedyną inicjatywą przygotowującą do olimpiad przedmiotowych uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski. Dzięki zespołowi ekspertów, który udało nam się stworzyć znamy każdą olimpiadę od podszewki!

25

zwycięzców

Którzy pokonali tysiące współuczestników i spełnili swoje marzenia! To zaszczyt współpracować z tak wybitnymi i ambitnymi jednostkami, które później zasilają naszą drużynę i przygotowują kolejne roczniki olimpijczyków.

610

laureatów

Dla których start w olimpiadzie okazał się jedną z najważniejszych życiowych decyzji – to oni w przyszłości będą liderami świata nauki, biznesu, polityki i każdej innej dziedziny!

1700

finalistów

Którzy udowodnili, że na najlepsze uczelnie w Polsce można dostać się realizując swoje pasje naukowe i nie rezygnując z dotychczasowych zainteresowań!

Opinie naszych kursantów

Norbert Paszyński
Norbert Paszyński
2023-10-16
Bardzo przyjemne kursy, tempo przerabianego materiału dostosowane do potrzeb. Nie za szybko, nie za wolno. Szczególnie polecam prowadzącego Wiktora!
Bomba Breakers
Bomba Breakers
2023-10-14
Szczerze polecam 🙂 Bardzo dobre materiały i profesjonalni prowadzący z sukcesem przygotowali mnie na OWE i OP
Roksana Rybicka
Roksana Rybicka
2023-10-13
Polecam!!
Anna Pstrokońska
Anna Pstrokońska
2023-10-13
Zajęcia na naprawdę świetnym poziomie. Sama brałam udział w kursie przygotowawczym do olimpiady polonistycznej kilka lat temu i doskonale wspominam - rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób, profesjonalni nauczyciele i miła atmosfera. Poleciłam IWK także mojej młodszej kuzynce, która w tym roku przygotowywała się do olimpiady z geografii. Miło zobaczyć, że wysoki poziom utrzymuje się przez lata 🙂
janek Serwach
janek Serwach
2023-10-13
Polecam kursy, zwłaszcza na Olimpiadę Przedsiębiorczosci

Trwają zapisy na kursy do matury 2024! Wybierz dogodny dla siebie tryb (całoroczne kursy stacjonarne i webinarowe oraz indywidualne kursy e-learningowe) i skorzystaj z obecnej promocji! Szczegóły w zakładkach poniżej.

Oceń zawartość strony.