Dołącz do indywidualnych kursów e-learningowych pod edycję 2023/24. Nie czekaj, zapisz się już teraz ze zniżką i zacznij naukę! Sprawdź szczegóły klikając w jedną z ikonek powyżej.

Od września ruszają nowe olimpijskie grupy zajęciowe! Nie zwlekaj z przygotowaniami – rozpocznij już teraz kurs e-learningowy, wykorzystaj najbliższe miesiące, a na zajęcia dopisz się później z rabatem 60%.

Kim jesteśmy?

Indeks w Kieszeni to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i wsparciem młodych ludzi szukających swojej indywidualnej ścieżki rozwoju.

Będąc firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym możemy poszczycić się najwyższą skutecznością w przygotowywaniu do olimpiad tematycznych w formie kursów stacjonarnych oraz e-learningowych. Prowadzimy również przygotowania do matur, także w dwóch formach – stacjonarnej oraz e-learningowej. Wyróżnia nas młoda i energiczna kadra, efektywność nauki i małe, kameralne grupy.

10

lat działalności

Jesteśmy jedyną inicjatywą przygotowującą do olimpiad przedmiotowych uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski. Dzięki zespołowi ekspertów, który udało nam się stworzyć znamy każdą olimpiadę od podszewki!

25

zwycięzców

Którzy pokonali tysiące współuczestników i spełnili swoje marzenia! To zaszczyt współpracować z tak wybitnymi i ambitnymi jednostkami, które później zasilają naszą drużynę i przygotowują kolejne roczniki olimpijczyków.

610

laureatów

Dla których start w olimpiadzie okazał się jedną z najważniejszych życiowych decyzji – to oni w przyszłości będą liderami świata nauki, biznesu, polityki i każdej innej dziedziny!

1700

finalistów

Którzy udowodnili, że na najlepsze uczelnie w Polsce można dostać się realizując swoje pasje naukowe i nie rezygnując z dotychczasowych zainteresowań!

Opinie naszych kursantów

rachelpierre
rachelpierre
2023-08-25
Serdecznie polecam Indeks w Kieszeni, ogromna pomoc dla Olimpijczyka.
Mati Szach
Mati Szach
2023-08-25
Gorąco polecam kurs do olimpiady informatycznej z IWK. Fenomenalna kadra 😉
Tom Riddle
Tom Riddle
2023-08-24
Generalnie dobrze mi się z nimi współpracowało. Warto było skorzystać z ich pomocy. To dużo ułatwiło jeśli chodzi o egzamin na studia.
Emil Mazik
Emil Mazik
2023-08-18
świetna szkoła. przygotowują jak nikt inny. polecam gorąco
Laura Gosiewska
Laura Gosiewska
2023-08-12
Jako prowadząca i jako olimpijka: polecam!
Szymon Dowgiert
Szymon Dowgiert
2023-08-06
Zajęcia świetne, prowadzone w kameralnych grupkach przez bardzo inspirujących prowadzących. Bardzo polecam!

Trwają zapisy na kursy do matury 2024! Wybierz dogodny dla siebie tryb (całoroczne kursy stacjonarne i webinarowe oraz indywidualne kursy e-learningowe) i skorzystaj z obecnej promocji! Szczegóły w zakładkach poniżej.

Oceń zawartość strony.