Test z Wiedzy o Przedsiębiorczości

Dołącz do grupy i bądź na bieżąco!

Dostań się na SGH z EduFactory!

Każdej osobie przygotowującej się do zostania studentem SGH polecamy kursy naszego partnera EduFactory – zostały one przygotowane w oparciu o wszystkie dostępne podręczniki do przedmiotów “podstawy przedsiębiorczości” oraz “biznes i zarządzanie”. Oprócz tego w ramach kursu uczestnik otrzymuje bieżącą pomoc od studenta SGH i zwycięzcy Olimpiady Przedsiębiorczości, z kilkuletnim doświadczeniem dydaktycznym, który odpowiada na wszystkie pojawiające się podczas nauki pytania.

 

W ciągu ostatnich lat EduFactory było największą inicjatywą w Polsce, która prowadzi przygotowania do testu z wiedzy o przedsiębiorczości! Przygotowaliśmy już ponad tysiąc uczniów, którzy są teraz szczęśliwymi studentami najlepszej uczelni ekonomicznej w kraju!

 

Z testu można otrzymać łącznie 100 punktów w ramach pytań o zróżnicowanym poziomie trudności: 5 pytań po 6 punktów, 10 pytań po 4 punkty, 15 pytań po 2 punkty.

Co nas wyróżnia?

 


 

Prowadzący

Uczysz się pod okiem zwycięzców Olimpiady Przedsiębiorczości i Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Zdobywcy tak wysokich laurów dokładnie wiedzą jakie zagadnienia pozwolą Ci zdobyć najwyższe wyniki na teście. Nasi prowadzący mają ponadto kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, a ekonomia i przedsiębiorczość to ich główna pasja!

Profesjonalne materiały

Całość niezbędnej do przyswojenia wiedzy uporządkowaliśmy w kilkanaście tematycznych modułów. W każdym z nich znajdziesz przynajmniej jedną prezentację multimedialną z teorią oraz różnorodne formy sprawdzania wiedzy: kartkówki, karty pracy, sprawdziany, testy kontrolne. Oprócz tego nasi podopieczni regularnie wykonują zadania domowe!

Platforma z testami

Nie tylko zdobywanie wiedzy jest ważne – żeby osiągnąć sukces potrzebne jest również jej odpowiednie utrwalenie. Właśnie dlatego każdy z naszych uczniów uczestniczących w kursie e-learningowym otrzymuje dostęp do platformy z testami. Znajduje się tam około 1000 pytań, które mogą pojawić się na teście z wiedzy o przedsiębiorczości, każde z nich opatrzone jest komentarzem eksperta.

Wsparcie na uczelni

Kurs to nie tylko przygotowanie do egzaminu – pomożemy Ci również w odnalezieniu się na uczelni. Wybór wyjazdu zerowego, wykładowców i przedmiotów oraz Studenckich Kół Naukowych – dzięki naszemu wsparciu dokonasz wyborów, których nie będziesz żałować podczas dalszego trwania studiów!

Rodzaje kursu

 


E-learning

Test z Wiedzy o Przedsiębiorczości
 • Dwóch indywidualnych opiekunów – główny mentor oraz student SGH
 • Obszerne materiały do nauki podzielone na moduły tematyczne
 • Kontrola postępów w nauce (testy kontrolne, prace domowe, próbne Testy)
 • Tempo nauki dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań
 • Stały kontakt z opiekunami przez cały okres przygotowań
 • Dostęp do rozległej bazy przykładowych pytań testowych wraz z komentarzami
 • 3 próbne testy do rozwiązania online
 • Program opracowany w oparciu o wymagania egzaminu wstępnego na SGH
 • Bardzo dobre opinie kursantów – 96% osób poleca kurs znajomym!
 • Poleć kurs i zyskaj dodatkowe 50 zł zniżki!

Kurs stacjonarny

Test z Wiedzy o Przedsiębiorczości
 • Sprawdzony, efektywny system przygotowań
 • Małe grupy zajęciowe – od kilku do kilkunastu osób
 • Komplet obszernych materiałów do nauki
 • Indywidualne podejście – zajęcia prowadzone w pełnej interakcji z prowadzącym
 • Indywidualna pomoc merytoryczna po kursie – do dnia Testu
 • Optymalna długość kursu – mało kłopotliwe terminy zajęć
 • Dostęp do rozległej bazy przykładowych pytań egzaminacyjnych (+ 3 próbne Testy)
 • Program opracowany w oparciu o wymagania egzaminu wstępnego na SGH
 • Bardzo dobre opinie kursantów – 94% osób poleca kurs znajomym!
 • Poleć kurs i zyskaj dodatkowe 50 zł zniżki!

Pakiet kompleksowy

Test z Wiedzy o Przedsiębiorczości
 • Wszystkie korzyści kursu stacjonarnego i e-learningowego
 • Najefektywniejszy sposób przygotowań do Testu oraz do studiów
 • Staranne przyswojenie materiału podczas nauki e-learningowej oraz jego powtórzenie i utrwalenie podczas kursu stacjonarnego
 • Najwyższe opinie kursantów – 98% osób poleca kurs znajomym!
 • Średni wynik na Teście – 96 pkt
 • Poleć kurs i zyskaj dodatkowe 100 zł zniżki!

VS

Samodzielna
Nauka

W ramach przygotowań z nami otrzymujesz pakiet modułów opracowanych na podstawie wszystkich książek z wykazu lektur.

Materiały

Ucząc się samodzielnie trudno Ci będzie przeczytać wszystkie podręczniki oraz odpowiednio wyselekcjonować najważniejsze do przyswojenia zagadnienia

Podczas kursu masz możliwość bieżącego kontaktu ze zwycięzcami olimpiad, którzy odpowiadają na każde Twoje pytanie. Co więcej – jeśli potrzebujesz dodatkowego skryptu / zadań z danego zagadnienia – przygotowujemy je dla Ciebie! Kurs jest w pełni indywidualizowany

Wsparcie
merytoryczne

Ucząc się samodzielnie trudno Ci będzie przeczytać wszystkie podręczniki oraz odpowiednio wyselekcjonować najważniejsze do przyswojenia zagadnienia

Przygotowania z nami to nie tylko przekazywanie wiedzy ale również przypominanie o regularnej pracy, monitorowanie tempa postępów.

Motywacja

Jest to niezwykle ważne, ponieważ klasa maturalna to często okres bardzo dużej ilości obowiązków! Oczywiście, zawsze będziesz mieć przy sobie najbliższych, którzy będą wspierać Cię w realizacji postawionych celów – my zrobimy to dodatkowo, ponieważ Twój sukces dostania się na SGH będzie również naszym!

Po zakończeniu przygotowań z nami będziemy pomagać Ci w wyborze wykładowców czy Kół Naukowych. Oprócz tego dostaniesz zaproszenie na organizowaną przez nas zerówkę, dzięki której pierwsze kroki na SGH będą dużo łatwiejsze!

Wsparcie
również po
kursie

Na SGH działa ponad 100 różnych Kół Naukowych i organizacji studenckich. Ciężko wybrać coś dla siebie w pierwszych dniach studiowania gdy wszystko jest nowe i niepoznane. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szereg poradników czy infografik tak, by pomóc Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję!

4 : 0
dla kursów EduFactory

FAQ

Czy można otrzymać próbkę materiałów wykorzystywanych na kursie?

Oczywiście – napisz wiadomość na nasz fanpage a otrzymasz próbny moduł w skład którego wejdą prezentacja, kartkówka oraz test kontrolny! Pamiętaj jednak, że pełna wersja kursu to nie tylko materiały a również Prowadzący, stale gotowi odpowiadać na Twoje pytania oraz sprawdzać wykonane prace.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o samych przygotowaniach?

Dodatkowych informacji z przyjemnością udzielimy Ci na naszym fanpage’u lub poprzez formularz kontaktowy na dole strony!

Co stanie się jeśli termin kursu stacjonarnego nie będzie mi odpowiadał?

Organizujemy kilka tur kursów, odbywających się w różnych terminach – w ramach pakietu kompleksowego masz możliwość wyboru tej tury, która najbardziej Ci odpowiada!

Do kiedy można się zapisać?

Zapisać można się w dowolnym momencie, jednak zachęcamy by zrobić to możliwie szybko. Dzięki temu lepiej rozplanujesz sobie naukę na najbliższe miesiące oraz zyskasz czas potrzebny na powtórki materiału. Wcześniejszy zapisz wiąże się też z większymi zniżkami 🙂

Kiedy zaczyna się nauka?

Nauka rozpocznie się na kiedy zdecydujesz się na kurs i potrwa aż do dnia testu z wiedzy o przedsiębiorczości.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

  Szczegóły na temat regulaminu znajdują się w Regulamin.

  Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w Polityce prywatności.

  4.9/5 - (na podstawie 66 ocen)