Przygotowanie do matury

3 tryby nauki

Wiedząc jak ważne jest dobre przygotowanie do matury, w naszej ofercie znalazły się 3 różne tryby nauki. Niezależnie od tego czy preferujesz zajęcia w Warszawie trwające przez cały rok szkolny (od października do kwietnia), grupowe zajęcia zdalne prowadzone jako webinary (również trwające od października do kwietnia), indywidualną naukę zdalną (kurs e-learningowy, który możesz rozpocząć w dowolnym momencie) – z nami zawsze perfekcyjnie przygotujesz się do majowych zmagań!

1. Całoroczny grupowy kurs stacjonarny 98h (Warszawa)

Start: październik 2024

 

MATURA 2025
Cena regularna: 1599 zł
PROMOCJA DO 13.06!

 

 

Cena 1 kurs: 1199 zł (400 zł + 799 zł)

 

Dopłata za 2. kurs: 1100 zł

 

Dopłata za 3. kurs: 1000 zł

 

 

2. Całoroczny grupowy kurs webinarowy 98h

Start: październik 2024

 

MATURA 2025
Cena regularna: 1599 zł
PROMOCJA DO 13.06!

 

 

Cena 1 kurs: 1199 zł (400 zł + 799 zł)

 

Dopłata za 2. kurs: 1100 zł

 

Dopłata za 3. kurs: 1000 zł

 

 

3. Indywidualny kurs
e-learningowy

Start: wrzesień 2024

Start: czerwiec 2024 (+200 zł)

 

MATURA 2025
Cena regularna: 1499 zł
PROMOCJA DO 13.06!

 

Cena: 999 zł (400 zł + 599 zł)

 

Cena 2 kursy: 1899 zł (lub 3 x 669 zł)

 

Cena 3 kursy: 2699 zł (lub 4 x 699 zł)

 

 

Skorzystaj z dodatkowych rabatów na przygotowanie z kilku wybranych przedmiotów: nawet do 100 zł na 2 kursy lub nawet do 300 zł na 3 kursy!

Trwają zapisy na kursy do matury 2025! Wybierz dogodny dla siebie tryb przygotowań i skorzystaj z promocji do 13.06! Szczegóły w zakładkach poniżej.

Wybierz przedmiot i kliknij po więcej informacji!

Kurs intensywny lub semestralny

Przygotowanie do matury w formie kursów grupowych

Szkół oferujących przygotowania do matur jest wiele. Powodem tego jest często niezadowalający poziom zajęć oferowanych przez licea lub zwyczajnie chęć uzyskania jeszcze lepszego wyniku z matury, by zwiększyć swoje szanse podczas rekrutacji na studia. Jednak to duże zainteresowanie, którym cieszą się komercyjne kursy powoduje wiele problemów: grupy przygotowujące się na zajęciach pozaszkolnych wręcz pękają w szwach, nierzadko uczniowie biorą udział w kursach, gdzie „oddziały” liczą po 30-40 osób.

 

U nas jest inaczej!

 

Co wyróżnia Indeks w Kieszeni jeśli chodzi o przygotowanie do matury?

 

  • Indywidualne podejście, dzięki komfortowej liczebności osób w grupie. Zdecydowana większość naszych grup liczy jedynie kilkanaście osób.
  • Nauka również „po” lekcjach – każdy uczeń otrzymuje dostęp do grupy na facebooku gdzie może zadawać dowolnie dużo pytań nauczycielom – odpowiedź otrzymują zazwyczaj po kilku godzinach. Nie trzeba zatem czekać z zadaniem pytania do kolejnych zajęć!
  • Młoda, energiczna kadra – są to świeżo upieczeni absolwenci najlepszych warszawskich uczelni lub osoby kończące studia. Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, mentorskie podejście oraz umiejętność zaangażowania uczniów to cechy, którymi nasza kadra wyróżnia się na tle innych korepetytorów!
  • Możliwość wyboru formy zajęć – w przypadku kursów grupowych możesz wybrać grupę stacjonarną, która ma zajęcia w naszych salach w centrum Warszawy, lub grupę webinarową, która ma zajęcia prowadzone zdalnie przez dedykowaną platformę.

E-learning – nowoczesny indywidualny kurs przygotowujący do matury

Wolisz uczyć się indywidualnie, o dowolnej porze? Nie jesteś fanem zajęć grupowych? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania to TAK, to kurs e-learningowy będzie idealnym wyborem jeśli chodzi o przygotowanie do matury! Przydzielimy Ci indywidualnego mentora, który będzie prowadził Twój kurs i czuwał nad całym procesem nauki, a uczyć się będziesz mógł kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Komplet dopracowanych materiałów

Zdalna nauka indywidualna

Kontakt 24/7 z mentorem

Próbne matury w ramach kursu

Zainteresował Cię taki tryb nauki? Zajrzyj do zakładek poszczególnych matur po więcej szczegółów.

Tworząc kursy maturalne staramy się zawsze zrealizować jeden, najważniejszy cel – dostanie się naszych uczniów na wymarzoną uczelnię. Dlatego przygotowania prowadzimy nie tylko w formie kursów pojedynczych, ale też w formie kompleksowych pakietów, łącząc kursy do tych matur, które mają znaczenie przy rekrutacji na wybraną uczelnię. Aby znacząco zwiększyć swoje szanse na pozytywny wynik przy rekrutacji, nie wystarczy dobry wynik z jednej matury – często trzeba bardzo dobrze napisać 2 lub 3 egzaminy i właśnie na osiągnięciu takiego rezultatu ukierunkowujemy nasze przygotowania.

Studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA EKONOMIĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Geografia
Angielski
(rozszerzenie)
Test z wiedzy o przedsiębiorczości

 

Studia ekonomiczne lub finansowe to jedne z najchętniej wybieranych w Polsce. Największą wagę przy rekrutacji odgrywają matury z matematyki, języka obcego i często geografii, jednak od kilku lat dodatkowym elementem przy aplikacji na najlepszą uczelnię ekonomiczną – SGH – jest też test z wiedzy o przedsiębiorczości.

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na studia medyczne?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA MEDYCYNĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Biologia
Chemia
Matematyka
(rozszerzenie lub podstawa)
lub Fizyka

 

Aby dostać się prestiżowy kierunek lekarski trzeba „wyśrubować” wyniki przede wszystkim z biologii i chemii – co jest nie lada wyzwaniem, jednak można jemu sprostać – właśnie z naszą pomocą. Skupiamy się na celu, jakim jest jak najlepsze napisanie potrzebnych kandydatowi matur.

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na prawo?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA
PRAWO

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
WOS
Historia
Angielski
(rozszerzenie)
Polski

 

Wydziały Prawa i Administracji co roku przyjmują na Prawo kilka tysięcy osób. Aby stać się studentem tego prestiżowego kierunku najczęściej trzeba bardzo dobrze napisać 3 wyżej wymienione matury oraz maturę z j. polskiego i matematyki (rozszerzoną – lepiej punktowaną lub podstawową).

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na studia na Politechnice?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA POLITECHNIKĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Fizyka

 

Politechniki w całym kraju oferują kandydatom bardzo szeroki wybór kierunków. Jednak wszystkie z nich mają jeden wspólny mianownik – przy rekrutacji najlepiej punktowane są matury z matematyki oraz fizyki.

 

Czytaj więcej

Kursy intensywne i semestralne

Czasu do egzaminów maturalnych zostało coraz mniej – to ostatnia chwila by zadbać o dobry wynik i zapisać się na zajęcia, dzięki którym uzupełnienie wiedzy będzie dużo łatwiejsze!

 

Spotkania z każdego z przedmiotów odbywają się w dwóch trybach:

semestralnym

intensywnym

Kurs semestralny to 40 godzin lekcyjnych w ramach 20 spotkań, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Kurs intensywny natomiast to przygotowania w formie ośmiu 4-godzinnych sesji, startujemy na początku ferii zimowych!

 

Żeby przeczytać więcej o poszczególnych kursach zajrzyj do zakładki dedykowanej interesującemu Cię przedmiotowi!

5 najczęstszych przekonań, które pogarszają Twój wynik na maturze

Nauka do matury z pozoru wydaje się sprawą nieskomplikowaną – wystarczy opanować program przedmiotu, zatem jedne czego potrzeba to czas i chęci.

Jednak wielu z Was przyjmuje błędne założenia planując naukę – oto najczęstsze z nich.

1. Nauczę się samodzielnie

Oczywiście jest to możliwe, natomiast każdemu zdarzają się potknięcia i słabsze momenty w których potrzebujemy dodatkowej motywacji, wręcz „zmuszenia” do nauki, przez kogoś z większym doświadczeniem. Co więcej, sami często mamy problem by obiektywnie ocenić dokonane postępy czy trafnie planować kolejne tematy go zgłębienia podczas przygotowań. Nauka w ramach kursu to pewność, że Twoja edukacja jest w rękach profesjonalistów, którzy przekażą Ci całą wiedzę niezbędną do napisania matury na fantastyczny wynik. Oprócz tego zdrowa rywalizacja ze znajomymi z zajęć będzie dodatkowym powodem by nie przychodzić na zajęcia nieprzygotowanym!

2. Rozpocznę naukę kilka miesięcy przed maturą

Okres kilku miesięcy przed maturą jest dobry na ugruntowanie wiedzy, powrót do najtrudniejszych zagadnień oraz całościowe powtórki. Materiału maturalnego jest na tyle dużo, że dobre opanowanie go w całości wymaga co najmniej jednego roku. Dlatego radzimy Ci nie zwlekać z rozpoczęciem przygotowań, wynik Twojej matury zaważy na całym przyszłym życiu, zdefiniuje to Twój zawód, przyszłych znajomych, czy miejscowość do której się na co najmniej kilka lat przeprowadzisz. Nie zmarnuj swoich planów i aspiracji dla kilku miesięcy spędzonych przed komputerem czy na imprezach.

3. Wystarczy, że skupię się na jednym przedmiocie, a z resztą jakoś sobie poradzę

Najbardziej prestiżowe uczelnie w Polsce wymagają dobrych wyników z co najmniej dwóch egzaminów maturalnych! Jeśli myślisz o ambitnych studiach i perspektywicznych kierunkach to nawet otrzymanie 100% z jednego z przedmiotów maturalnych nie uchroni Cię przed koniecznością otrzymania z drugiego co najmniej połowy punktów. Skupianie się na jednym przedmiocie ma więcej wad: jeśli danego dnia będziesz w gorszej formie to niestety Twój plan posypie się całkowicie. Wystarczy złe samopoczucie, niewyspanie lub stres i całe przygotowania na marne. Ucząc się do dwóch przedmiotów z każdego możesz otrzymać mniej punktów a mniej satysfakcjonujący wynik z jednego z nich zawsze jeszcze możesz nadrobić drugim.

4. Miałem dobre oceny w szkole, więc przecież na maturze dam sobie radę

Na pewno pomoże Ci to w dobrym napisaniu matury i będzie stanowiło dobrą bazę pod przygotowania do niej jednak nie oznacza to, że możesz sobie odpuścić! Jeśli walczysz o wstęp na najlepsze polskie uczelnie to piątka na koniec trzeciej klasy liceum z biologii czy matematyki nie zagwarantuje Ci wyniku powyżej 80% na maturze rozszerzonej! Typ zadań maturalnych różni się od poleceń, które były Tobie stawiane na testach czy sprawdzianach. Musisz posiąść umiejętność wpisywania się w klucz maturalny oraz jeszcze raz intensywnie i kompleksowo przejść przez całą podstawę programową jeśli Twój plan ma się powieść!

5. Po co mi nauka, skoro i tak najważniejsze to wstrzelić się w klucz

Umiejętność wstrzelenia się w klucz jest istotna wyłącznie wtedy jeśli znasz dobrą odpowiedź! Jest mankamentem wielu przedmiotów maturalnych, że osoby podchodzące do egzaminu są karane mniejszą ilością punktów za nieprawidłowe sformułowania, ale wiedząc o co chodzi w pytaniu zawsze masz większą szansę na udzielenie właściwej odpowiedzi, niż bez nauki – wtedy zawsze tracisz punkty!

IwK - kursy maturalne i olimpijskie

VS

Inne kursy
maturalne

Grupy zajęciowe na naszych kursach wahają się najczęściej od kilku do kilkunastu osób. Pozwala to na indywidualne podejście oraz dobre poznanie się prowadzącego z każdym uczestnikiem nauki.

Liczebność

grupy

Korzystając z ofert innych szkół korepetycyjnych możesz trafić na zapełnione 30-40 osobowe sale. Powoduje to drastyczny spadek komfortu nauki oraz zmniejsza efektywność Twojego czasu spędzonego na zajęciach.

Nasi prowadzący to studenci z kilkuletnim doświadczeniem dydaktycznym. Swoją maturą pamiętają bardzo dobrze, dzięki temu to właśnie oni wiedzą najlepiej co sprawia najwięcej trudności podczas nauki.

Osoba prowadząca

kurs

Nauczycielami w innych szkołach korepetycyjnych są zazwyczaj nauczyciele szkolni, którzy z racji starszego wieku mają gorsze dotarcie do młodego ucznia. Zagadnienia maturalne realizują według utartych schematów.

Oprócz uczestnictwa w zajęciach otrzymujesz również dostęp do grupy na Facebooku, gdzie możesz w dowolnej chwili zadawać pytania odnośnie danej matury. Jest ona stworzona specjalnie dla uczestników kursu, Twój prowadzący będzie tam odpowiadał na wszelkie wątpliwości.

Pomoc pomiędzy

zajęciami

Inne szkoły korepetycyjne rzadko udostępniają możliwość kontaktu z nauczycielami poza godzinami zajęć – w IWK każde Twoje pytanie zadane na grupie spotka się z odpowiedzią!

Otrzymasz je w wydrukowanej formie, pojawią się również na grupie zajęciowej tak, by w razie nieobecności mieć możliwość nadrobienia materiału!

Materiały z zajęć

Inne szkoły korepetycyjne praktycznie nigdy nie udostępniają materiałów w formie cyfrowej – u nas to norma!

Naszym celem nie jest wyłącznie zrealizowanie zadeklarowanej liczby godzin matury. Zrobimy wszystko byś podążał obraną ścieżką i dzięki dobrze dopasowanemu harmonogramowi nauki trafił na wymarzoną uczelnię!

Plan skrojony

pod CIEBIE

Inne szkoły korepetycyjne oferują wyłącznie produkt – w IWK jest to coś więcej! Nasi prowadzący już niedługo staną się Twoimi mentorami a naukę z nimi zapamiętasz na całe życie.

5 : 0
dla kursów IWK

Opinie naszych kursantów

Norbert Paszyński
Norbert Paszyński
2023-10-16
Bardzo przyjemne kursy, tempo przerabianego materiału dostosowane do potrzeb. Nie za szybko, nie za wolno. Szczególnie polecam prowadzącego Wiktora!
Bomba Breakers
Bomba Breakers
2023-10-14
Szczerze polecam 🙂 Bardzo dobre materiały i profesjonalni prowadzący z sukcesem przygotowali mnie na OWE i OP
Roksana Rybicka
Roksana Rybicka
2023-10-13
Polecam!!
Anna Pstrokońska
Anna Pstrokońska
2023-10-13
Zajęcia na naprawdę świetnym poziomie. Sama brałam udział w kursie przygotowawczym do olimpiady polonistycznej kilka lat temu i doskonale wspominam - rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób, profesjonalni nauczyciele i miła atmosfera. Poleciłam IWK także mojej młodszej kuzynce, która w tym roku przygotowywała się do olimpiady z geografii. Miło zobaczyć, że wysoki poziom utrzymuje się przez lata :)
janek Serwach
janek Serwach
2023-10-13
Polecam kursy, zwłaszcza na Olimpiadę Przedsiębiorczosci

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

    4.7/5 - (na podstawie 405 ocen)