FAQ

Mamy nadzieję, że przeglądając poszczególne zakładki naszej strony oraz czytając pliki z ofertą przygotowań znalazłeś odpowiedzi na większość swoich pytań. Na wszelki wypadek przygotowaliśmy jeszcze sekcję FAQ z wyjaśnieniem wszystkich spraw odnośnie których możesz mieć wątpliwości. Jeśli nadal cokolwiek wymaga uszczegółowienia lub chcesz się dowiedzieć czegoś, czego nie znalazłeś na naszej stronie, zachęcamy do kontaktu przez Messenger (prawy dolny róg ekranu) lub przez zakładkę Kontakt.

Kursy do Olimpiad

Czy w pierwszej klasie mam szansę dojść do finału olimpiady?

W historii olimpiad przedmiotowych zdarzali się nawet zwycięzcy, którzy byli w I klasie liceum. Jest to idealny czas na rozpoczęcie przygody z wybranym przez Ciebie przedmiotem. Zaczynając wcześniej zapoznasz się z warunkami rozwiązywania testu oraz zyskasz dodatkowy czas na naukę. Zdobywasz bezcenne doświadczenie, które procentuje w dalszych edycjach Olimpiady.

Czy kurs do olimpiady da się pogodzić z obowiązkami szkolnymi/przygotowaniem do matury?

Tak, wiele osób podchodzi do olimpiady po raz pierwszy w klasie maturalnej. Nie musi się to wiązać ze szkodą dla nauki szkolnej, wystarczy systematyczność i sumienność, a wtedy te dwie rzeczy nie będą się wykluczały.

Kiedy zaczyna się kurs do olimpiady?

Główna zasada przyświecająca naszym kursom to indywidualne podejście. Można je rozpocząć w dowolnym momencie, niezależnie od aktualnego stanu wiedzy. Dopasowujemy do Ciebie tempo nauki oraz wysyłamy te materiały, które pozwolą Ci osiągnąć jak największy postęp. Zawsze zachęcamy do rozpoczęcia kursu jak najwcześniej, aby spokojnie opanować cały wymagany materiał.

Jak wygląda nauka e-learningowa?

Zakładamy specjalnie dla Ciebie indywidualną grupę na Facebooku – jesteś tam tylko Ty oraz laureaci najwyższych miejsc olimpiady. Będą oni Twoimi opiekunami do końca nauki, grupa zaś stanowi platformę Waszej komunikacji. Pojawiać się tam będą moduły do nauki, aktualności odnośnie olimpiady, czy porady związane np. z formułą olimpiady. Szczegółowy opis każdego kursu wraz z jego przebiegiem można znaleźć w zakładkach dedykowanych poszczególnym Olimpiadom.

Jak często otrzymuje materiały do nauki podczas e-learningu?

Moduły e-learningowe wstawiane są na grupę raz na około 2 tygodnie, jednak tempo nauki jest zawsze dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb – jeśli chcesz w danym momencie pracować wolniej lub bardziej intensywnie, to zawsze możesz o to poprosić prowadzących!

Jak wygląda kontakt z prowadzącymi podczas nauki e-learningowej?

Kontakt odbywa się zawsze przez założoną w tym celu indywidualną grupę na Facebooku. Pytania możesz zadawać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odpowiedź otrzymasz na ogół w ciągu dnia, ale w praktyce zazwyczaj dzieje się to po paru godzinach. Oprócz tego, jeśli czujesz, że jakieś konkretne zagadnienie sprawa Ci problemy, potrzebujesz dodatkowych informacji na jego temat – wystarczy, że poprosisz swoich opiekunów a niedługo później dodatkowe materiały znajdą się na Twojej grupie! Kurs jest zindywidualizowany i dopasowany do Twoich potrzeb.

Startowałem już wcześniej w Olimpiadzie - czy kurs nie będzie dla mnie za łatwy?

Znaczną część naszych uczniów z każdej olimpiady stanowią finaliści, którzy podczas swojej nauki np. w drugiej klasie liceum nie wiedzieli o Indeksie w Kieszeni. Zgłaszają się oni do nas by poprawić swój wynik i osiągnąć pewny tytuł laureata – wspomniana wcześniej indywidualizacja kursu jest na tyle daleka, że bardzo wątpliwe jest zaistnienie sytuacji gdy uczeń nie ma z czego się uczyć.

Czy kurs nie będzie dla mnie za trudny?

Spokojnie – naukę z nami może rozpocząć każdy niezależnie od już posiadanej wiedzy.  Mile widziana będzie znajomość podstawy programowej, jednak jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z danym przedmiotem – mamy przygotowane suplementy, które pozwolą Ci nadgonić materiał i realizować go równolegle z naszymi stricte olimpijskimi modułami.

Czy jest możliwość wzięcia udziału w kursie na próbę?

Tak! Na pierwsze zajęcia stacjonarne, po uprzednim kontakcie z nami, można przyjść na próbę. W e-learningu także jest możliwość wzięcia udziału w okresie próbnym – w celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.

Czy można otrzymać próbne materiały?

Tak. Jeśli chcesz otrzymać próbne materiały, napisz do nas i niezwłocznie Ci je wyślemy.

Czy kursy są płatne?

Tak, nasze kursy są płatne – w celu otrzymania szczegółowej oferty zajrzyj do zakładek dedykowanych poszczególnym kursom lub skontaktuj się z nami.

Czy można otrzymać dodatkowe zniżki?

Tak, okresowo na naszej stronie pojawiają się promocje, dodatkowo często istnieje możliwość otrzymania dodatkowego rabatu po spełnieniu określonych warunków – o szczegóły pytaj podczas zapisu.

Czy kurs można opłacać ratalnie?

W przypadku kursu stacjonarnego istnieje możliwość płatności co 8 lub co 16 zajęć. W kursie e-learningowym w razie potrzeby opłatę bazową możemy rozłożyć na raty – zapytaj o szczegóły podczas zapisu.

Kursy maturalne

Czy prowadzimy e-learningowe kursy maturalne?

Tak, w naszej ofercie znajdują się również e-learningowe kursy maturalne – szczegóły znajdziesz w zakładkach odnośnie poszczególnych matur.

Kim są prowadzący kursy maturalne?

Nasza kadra składa się z najzdolniejszych studentów renomowanych polskich uczelni, każdy z nich z rozszerzonego egzaminu maturalnego otrzymał powyżej 95% punktów możliwych do zdobycia. Oprócz tego nasi nauczyciele są zdobywcami licznych stypendiów oraz laurów olimpijskich, mają również kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne.

Co otrzymuję oprócz zajęć stacjonarnych?

Nasz kurs to również dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, której członkami są wyłącznie prowadzący oraz Twoi znajomi z zajęć. Regularnie trafiać tam będą dodatkowe materiały w formie zadań domowych jak również prezentacje i karty pracy przerobione na zajęciach. Nawet jeśli opuścisz którąś lekcję – spokojnie, możesz nadrobić materiał, ponieważ wszystko trafi do Ciebie w formie elektronicznej!

Czy mogę wykupić kurs tylko do jednej matury?

Tak, jak najbardziej jest taka możliwość. Zalecamy jednak stworzone przez nas pakiety, ponieważ wtedy zwiększasz szanse na sukces i osiągnięcie celu, jakim jest dostanie się na wymarzoną uczelnię. Dodatkowo pakiety są korzystniejsze cenowo.

Ile kosztują kursy maturalne?

Ceny kursów znajdują się w zakładce Matury, w poszczególnych podstronach odnośnie każdego z kursów.

Czy istnieje opcja płatności ratalnej?

Tak, wysokość rat można znaleźć w zakładkach kursów. O szczegóły możesz też zapytać podczas zapisu.

Czy można otrzymać dodatkowe zniżki?

Tak, okresowo na naszej stronie pojawiają się promocje, dodatkowo często istnieje możliwość otrzymania dodatkowego rabatu po spełnieniu określonych warunków – o szczegóły pytaj podczas zapisu.

Na jakim poziomie - podstawowym czy rozszerzonym - prowadzone są kursy?

Kursy w naszej ofercie prowadzone są na obu poziomach. Wszystkie wymienione na stronie dostępne są na poziomie rozszerzonym, a dodatkowo 3 matury obowiązkowe (język polski, matematyka oraz język obcy – u nas j. angielski) dostępne są na poziomie podstawowym.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

    Szczegóły na temat regulaminu znajdują się w Regulamin.

    Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w Polityce prywatności.

    4.9/5 - (na podstawie 251 ocen)