fbpx

Blog

Finał Olimpiady Przedsiębiorczości to duże wyzwanie dla każdego jej uczestnika. Każdy etap wymaga ogromnej wiedzy oraz kompleksowego przygotowania, które owocuje wysokimi wynikami na Olimpiadzie. Sprawdź, jakie rady na finał Olimpiady Przedsiębiorczości przygotował dla Ciebie Indeks w Kieszeni!

Przygotowania do Olimpiad – terminy zajęć – wiosenne grupy webinarowe i stacjonarne 2023 Jak co roku w drugiej połowie kwietnia rozpoczynają się nasze wiosenne przygotowania do olimpiad. W tej edycji kursów postanowiliśmy dać Wam pełen wybór – w każdym z przedmiotów będzie można wybrać preferowany…

Finał Olimpiady Matematycznej stanowi marzenie wszystkich startujących. Jest to prestiżowa impreza wieńcząca daną edycję Olimpiady. Uczestnicy nie tylko mają możliwość zmierzenia się z wymagającymi zadaniami, ale także sam udział zapewnia wiele z upragnionych nagród, na które liczą olimpijczycy. Sprawdź, co Indeks w Kieszeni może Ci powiedzieć o finale Olimpiady Matematycznej!

Udział w finale stanowi sam w sobie wielkie osiągnięcie i wiąże się z wieloma ułatwieniami w rekrutacji na studia, a także – może przede wszystkim – jest niezwykłym przeżyciem i godnym ukoronowaniem świetnej przygody z historią, jaką stanowi Olimpiada Historyczna. To także największe wyzwanie dla wszystkich olimpijczyków. Sprawdź, jak wygląda finał Olimpiady Historycznej!

Niewątpliwie finał jest najprzyjemniejszym spośród wszystkich etapów Olimpiady Fizycznej. Jeśli zakwalifikujecie się do szczęśliwego grona finalistów ((N70)∧(N≤80)), będziecie mieli okazję bezpośrednio zmierzyć się z najlepszymi młodymi fizykami w bezstresowej atmosferze – wstęp na wymarzoną uczelnię macie już najczęściej zagwarantowany wcześniej. Sprawdź, jak przygotować się do finału Olimpiady Fizycznej!

Finał Olimpiady Biologicznej to wydarzenie szczególne w skali kraju, dlatego, jeśli się do niego przygotowujesz, musisz wiedzieć, że obojętnie od jego wyniku jesteś jednym z najlepszych młodych pasjonatów w Polsce. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi ostatniego etapu OB!

Intensywny kurs maturalny II edycja - 2023 - Ostatni Dzwonek To już ostatnia prosta w maturalnych przygotowaniach - świetny moment na powtórki, ugruntowanie wiedzy i intensywne ćwiczenie materiału. Cały czas "zbierasz" się do rozpoczęcia powtórek, ale nie do końca wiesz od czego zacząć? Nie jesteś...

Olimpiada Przedsiębiorczości jest najprostszą drogą na studia ekonomiczne – nie tylko pozwala poznać podstawy działania gospodarki i przedsiębiorstw, ale też umożliwia zdobycie indeksu na studia na wiele kierunków powiązanych z naukami ekonomicznymi. Szczegóły dotyczące ułatwionej rekrutacji, a także informacje o innych nagrodach, które można zdobyć podczas Olimpiady, znajdziecie poniżej!

Chciałbyś wziąć udział w Olimpiadzie Filozoficznej, ale nie wiesz, czy trud włożony w przygotowania się opłaci? Chociaż nauka filozofii faktycznie nie należy do najłatwiejszych, zapewniamy, że możliwe do zdobycia nagrody są tego warte. Sprawdź już teraz, jakie nagrody Olimpiady Filozoficznej możesz zdobyć za wysoki wynik!

Olimpiada Statystyczna jest jedną z najmłodszych olimpiad organizowanych w Polsce. Mimo to w ciągu zaledwie kilku lat zdążyła zgromadzić wokół siebie licznych sponsorów, a także zyskać wsparcie wielu uczelni, które zdecydowały się przyznać tzw. złoty indeks uprawniający do wolnego wstępu na studia! Poniżej przygotowaliśmy zestawienie nagród, które można zdobyć biorąc udział w Olimpiadzie.