O nas

Indeks w Kieszeni to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która powstała po to by nauka do olimpiad i matur stała się łatwiejsza. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oraz pomocą w wybraniu naszym podopiecznym ich indywidualnej ścieżki rozwoju, która ma pozwolić im zdobyć wymarzone indeksy na studia. Będąc firmą z ponad 9-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym możemy poszczycić się najwyższą skutecznością jeśli chodzi o przygotowywanie do olimpiad tematycznych w formie kursów stacjonarnych oraz e-learningowych.

 

Nasze kursy maturalne istotnie różnią się od tych oferowanych przez konkurencję. Zajęcia w IWK odbywają się w małych, energicznych grupach, z prowadzącymi, dla których nauczanie to główna pasja!

 

Wierzymy, że wypracowany przez nas sposób nauki to najlepsza droga do dostania się na wymarzoną uczelnię!

 

Pragniemy przyczynić się do pomyślnej realizacji Twojego planu, poprzez podniesienie Twojego poziomu wiedzy oraz przekazanie Ci z pierwszej ręki informacji, które pomogą nie tylko zdobyć indeks na studia, ale później również odnaleźć się w procesie rekrutacji i adaptacji na Twojej wymarzonej uczelni.

Korzystanie ze wsparcia starszego kolegi lub koleżanki, którzy mają za sobą doświadczenia startu w olimpiadach to wielka pomoc. Niestety wiele młodych osób w swoich szkołach nie ma nauczyciela-pasjonata, czy kółka zainteresowań, gdzie mogłoby znaleźć pomoc.

 

Kadra olimpijska

 

W skład naszego zespołu olimpijskiego wchodzą zwycięzcy oraz laureaci najwyższych miejsc Olimpiad ogólnopolskich oraz międzynarodowych! Posiadają oni świeże doświadczenia związane ze startem i pomogą Ci w kwestiach takich jak np.: praca badawcza, jeśli interesuje Cię Olimpiada Biologiczna czy Olimpiada Geograficzna, praca pisemna gdy planujesz start w olimpiadach humanistycznych: Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, Olimpiada Filozoficznaetap doświadczalny (laboratoryjny): Olimpiada Chemiczna, Olimpiada Fizycznaetap korespondencyjny: Olimpiada Informatyczna, Olimpiada Matematycznaetap pracy zespołowej, „case study”: Olimpiada Przedsiębiorczościetap ustny: Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiada Historyczna, Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej.

 

Kadra maturalna

 

Przygotowania do matur to spore wyzwanie. Liczy się nie tylko chłonny umysł ale również odpowiedni warsztat pracy: regularność, sumienność, dokładność. Największym wrogiem, którego możesz napotkać to wypalenie i rutyna. Właśnie dlatego nasza kadra maturalna to młodzi, ambitni ludzie (studenci i absolwenci najlepszych uczelni w kraju), którzy arkusze maturalne znają “na wylot”. Zajęcia z nimi to za każdym razem okazja do małej intelektualnej przygody oraz podniesienia swojego poziomu motywacji!

 

Łączy nas pasja do nauki oraz przekazywania wiedzy. Prowadzący Indeksu w Kieszeni posiadają bogate doświadczenie dydaktyczne, dzięki czemu potrafią w efektywny i profesjonalny sposób tłumaczyć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia.

 

Zapisz się już dziś i przekonaj się, jak wyjątkowa jest nasza kadra!

Partnerzy

Indeks w Kieszeni od wielu lat prowadzi wspólnie z innymi inicjatywami edukacyjnymi działania popularyzatorskie i dydaktyczne mające na celu podnoszenie poziomu wiedzy uczniów szkół średnich.

 

Do naszych kluczowych partnerów zaliczamy:

EduFactory

EduFactory to nowoczesna firma edukacyjna, która powstała z pasji do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Tworzy ją zespół prowadzących, którzy stale doskonalą swój warsztat, tak aby sprostać wymaganiom swoich kursantów.

 

Oferta EduFactory skierowana jest przede wszystkim do licealistów i studentów. W jej skład wchodzą przygotowania do egzaminów wstępnych na studia, a także sprofilowane zajęcia z przedmiotów na wielu uczelniach wyższych. EduFactory działa już ponad 8 lat i cieszy się dużym zaufaniem oraz świetną opinią wśród kursantów!

 

Dowiedz się więcej

Studenckie Koło Naukowe
Ekonomii Politycznej

Wielu absolwentów Indeksu w Kieszeni chcących poszerzać swoją wiedzę wstępuje w szeregi tej organizacji i angażuje się w ambitne projekty takie jak:

  • Book Discussion Club
  • Ekonomia polityczna, Głupcze!
  • Gospodarka pod lupą

 

Misją SKN EP jest kreowanie merytorycznego ekonomicznego dyskursu. Koło działa również na rzecz rozwoju naukowe swoich członków oraz lokalnej społeczności studenckiej.

 

Dowiedz się więcej

Stowarzyszenie Edukacji Olimpijskiej

Interdyscyplinarne środowisko składające się ze zwycięzców i laureatów najwyższych miejsc wszystkich ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych. Wspólnie z jego członkami przeprowadzamy co roku spotkania informacyjne podczas których zaproszeni goście opowiadają o konkursach w których można wziąć udział by zapewnić sobie inną niż matura drogę na wymarzoną uczelnię! Podczas wydarzenia eksperci odpowiadali na pytania odnośnie sposobów przygotowań oraz kariery, która czeka najlepszych uczestników olimpiad!

 

Dowiedz się więcej