Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów (OJAJ) to test sprawdzający umiejętności uczniów ostatnich lat szkoły podstawowej w zakresie języka angielskiego. Sama Olimpiada zawiera sporo różnych zadań, które pozwalają ocenić nie tylko wiedzę, ale również intuicję językową osób do niej przystępujących. W świecie zdominowanym przez język angielski, udział w OJAJ to duża szansa na podniesienie swoich kompetencji lingwistycznych.

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów – dlaczego warto brać udział?

 • Olimpiada jest przepustką do wymarzonego liceum, a także zwalnia ona z części egzaminu ósmoklasisty poświęconej językowi angielskiemu
 • Przygotowania do OJAJ pomagają podnieść umiejętności języka angielskiego, co otwiera mnóstwo możliwości w przyszłości, m.in. studia zagraniczne, lepiej płatna praca
 • Olimpiada to doskonałe przetarcie przed licealną Olimpiadą Języka Angielskiego oraz przed maturą, które są kluczem do dostania się na najlepsze studia w kraju lub za granicą
Przygotowanie do Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów

Przygotowanie do Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów możesz realizować w dwóch formach!

E-learning

Chcesz kompleksowo przygotować się do Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów? Zgłoś się za pomocą formularza i weź udział w naszym dopracowanym kursie e-learningowym, w ramach którego przygotowania dostosujemy specjalnie do Twoich oczekiwań i możliwości!

 • Każdemu kursantowi przydzielamy indywidualnego mentora, zwycięzcę lub laureata jednego z najwyższych miejsc poprzednich edycji olimpiady oraz zakładamy dedykowaną grupę na Facebooku
 • Uczeń regularnie otrzymuje moduły, które razem tworzą komplet materiałów – każdy z nich porusza konkretny tematyczny blok zagadnień i zawiera: prezentacje, testy, kartkówki i przykładowe arkusze, próbne olimpiady oraz konkretne wytyczne co do pracy z materiałami
 • Twoje postępy sprawdzane są regularnie w formie sprawdzianów i testów kontrolnych
 • Ciągły kontakt z prowadzącym – możesz zadawać dowolną liczbę pytań w dogodnej dla Ciebie chwili!
 • Indeks w Kieszeni jest ogólnopolskim liderem nauczania zdalnego – kursy w formie e-learningu prowadzimy od ponad 10 lat – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Koszt kursu

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów
(kurs od zaraz)

Regularna cena: 1599 zł

PROMOCJA DO 27.09: 1499 zł
Rozłóż płatność na raty.
Zapisz się już teraz!

Rozpocznij profesjonalne przygotowania!

Jak wygląda nauka e-learningowa?

Grupa kursu - Matura z biologii na Facebook'u

1. Początek kursu.

Grupa na Facebooku.

Zakładamy specjalnie dla Ciebie indywidualną grupę na Facebooku, gdzie jesteś Ty oraz Prowadzący - tam będzie odbywać się kurs.

Matura z biologii - kurs e-learningowy

2. Regularna nauka.

Dopracowane moduły.

Na grupie otrzymujesz moduły - paczki materiałów z prezentacjami, skryptami, testami, kartkówkami. Z nimi pracujesz w dowolnym miejscu - w domu, w podróży, w bibliotece.

Matura z biologii - ciągły kontakt z prowadzącym kurs

3. Ciągły kontakt.

Prowadzący do Twojej dyspozycji.

Na grupie, gdzie odbywa się kurs możesz zadawać pytania 24h na dobę 7 dni w tygodniu - Prowadzący są tam po to by zawsze Ci pomóc i rozwiać Twoje wątpliwości.

Matura z biologii - kontrola postępu w czasie kursu

4. Kontrola postępów.

Sprawdziany, kartkówki i testy.

Twój progres w nauce jest kontrolowany wraz z każdym kolejnym modułem - służą temu wszelkie kartkówki, testy i sprawdziany które rozwiązane odsyłasz Prowadzącym do sprawdzenia.

Matura z biologii - materiał dopasowany do twoich potrzeb

5. Dopasowany materiał.

Do Twoich potrzeb i możliwości.

Rok temu otarłeś się o finał Olimpiady? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę? Nieważne - nasz kurs (tempo pracy i materiały oraz pomoc Prowadzących) jest zawsze dopasowany do aktualnego stanu Twoich umiejętności i oczekiwań.

6. Warsztaty weekendowe.

Przed etapem okręgowym.

Kilkanaście godzin zajęć w małej grupie osób w ciągu jednego weekendu na krótko przed etapem okręgowym - idealna forma powtórki najważniejszych zagadnień wraz z PRÓBNĄ OLIMPIADĄ!

Kurs stacjonarny lub webinar

Zajęcia grupowe przygotowujące do Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów przeprowadzane raz w tygodniu po 2 godziny zegarowe. Lubisz naukę wspólnie z rówieśnikami? Zapisz się na zajęcia już DZIŚ i wspólnie z nami zostań Olimpijczykiem!

 • Nieduże grupy i komfortowe warunki zajęć, dzięki temu nauczyciel jest w stanie dostosować tempo pracy do potrzeb każdego kursanta
 • Po zajęciach uczeń otrzymuje wszystkie materiały w formie cyfrowej, umożliwia to pełne skupienie podczas zajęć na części wykładowej, bez konieczności przepisywania każdego zdania do zeszytu. Dodatkowo uczeń ma możliwość łatwego nadrobienia zaległości w razie nieobecności na zajęciach
 • Możliwość bieżącego kontaktu z Prowadzącymi na grupie na Facebooku, staje się ona miejscem komunikacji również poza zajęciami. Nauczyciel podsyła tam dodatkowe materiały, zadania domowe, przypomina o zajęciach, jak również odpowiada na wszelkie pytania dotyczące materiału

Koszt kursu

4 zajęcia

8 godzin

Cena: 399 zł

PROMOCJA
DO 27.09:
349 zł

8 zajęć

16 godzin

Cena: 649 zł

PROMOCJA
DO 27.09:
599 zł

16 zajęć

32 godziny

Cena: 1199 zł

PROMOCJA
DO 27.09:
1099 zł

Zapisz się i zapewnij sobie niższą cenę pakietu!

Skorzystaj z 60% rabatu jeśli realizujesz kurs e-learningowy!

Terminy zajęć

 

Grupa nr 1 – WEBINAROWA (start od 26 września)
wtorki (18:00-20:00) i soboty (godz. 11:00-13:00)

Formuła Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów

Etapy Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów

ETAP I zawody szkolne

 • część pisemna – 60-minutowy test składający się z 60 pytań jednokrotnego wyboru, pytań półotwartych oraz dopasowań, sprawdzających zarówno gramatykę, jak i słownictwo

ETAP II zawody okręgowe

 • część pisemna – dwa testy (w sumie 150 minut), złożone m.in. z zadań na rozumienie tekstu czytanego, uzupełnianie luk, drobne tłumaczenia, słowotwórstwo.
 • prezentacja – stworzenie filmu z wypowiedzią na podany temat [tylko w roku szkolnym 2020/21]
 • część ustna – trzy pytania wylosowane z puli piętnastu dot. kultury USA, Wielkiej Brytanii lub roli angielskiego na świecie

ETAP III zawody centralne

 • część pisemna – 45-minutowy test złożony z 75 pytań
 • część ustna – po jednym pytaniu dotyczącym lektury i jednym pytaniu dotyczące kultury kraju anglojęzycznego

Poznaj naszą młodą i doświadczoną kadrę!

Emilia-Rygielska

Emilia Rygielska

Podstawowe informacje

 • Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego
 • Wielokrotna Laureatka i Finalistka konkursów kuratoryjnych z języka angielskiego

O mnie

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów wymaga od uczestników nie tylko niemalże perfekcyjnej znajomości języka, ale również umiejętności dostosowywania go pod trudne problemy leksykalno-gramatyczne i sprawdza obeznanie w kulturze i literaturze krajów anglojęzycznych. Przygotowanie do niej jest trudnym zadaniem, ale dzięki IWK cała wiedza zgromadzona jest w jednym miejscu, a pomoc doświadczonych Olimpijczyków w nauce jest nieoceniona. Kurs pozwala na łatwe zaplanowanie nauki i umożliwia jej największą efektywność, pozostawiając przestrzeń na szkołę i własne zainteresowania.

Laura-Gosiewska_1

Laura Gosiewska

Podstawowe informacje

 • Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego
 • Laureatka konkursów kuratoryjnych z jęz. angielskiego i polskiego
 • Zwyciężczyni i finalistka ogólnopolskich konkursów językowych i literackich
 • Posiadaczka certyfikatu C2 Proficiency zdanego na ocenę A

O mnie

Z doświadczenia wiem, że aby dobrze przygotować się do Olimpiady, niezbędna jest usystematyzowana nauka. Wsparcie osoby, która już przeszła ten proces, ułatwia odnalezienie się w formacie testów, a także zapewnia sprawdzone źródło wiedzy. Z nami Olimpiada nie będzie trudna!

Olimpiada Języka Angialskiego Juniorów – FAQ

Z ilu etapów składa się Olimpiada Języka Angialskiego Juniorów?

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów składa się z trzech etapów: szkolnego, okręgowego i centralnego.

Kiedy odbywa się Olimpiada Języka Angialskiego Juniorów?

Olimpiada odbywa się zgodnie z terminarzem publikowanym przez organizatorów we wrześniu.

Co daje Olimpiada Języka Angialskiego Juniorów?

Udział w finale Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów na osiągnięcie tytułu finalisty lub laureata. Wiążą się z tym liczne nagrody. Dodatkowo zwolnienie lub ułatwienie procesu rekrutacyjnego do wielu liceów i ocenę celującą z przedmiotu język angielski.

Czy Olimpiada Języka Angialskiego Juniorów ma etap ustny?

W drugiej części drugiego etapu Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów uczniowie muszą przesłać do Komitetu Głównego film, w którym uczeń przedstawia wyniki projektu na podany temat. Trzecia część trzeciego etapu to rozmowa on-line. Druga część finału to również rozmowa on-line.

Jak przygotować się do Olimpiady Informatycznej Juniorów?

Dobre przygotowanie do Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów to nie tylko opanowanie dużej ilości gramatyki i słownictwa. Uczestnicy muszą umieć się płynnie posługiwać językiem i mieć dużą wprawę w rozwiązywaniu zadań na testach. Wszystkie te kompetencje ćwiczymy podczas kompleksowego kursu IWK!

Czy Olimpiada Języka Angialskiego Juniorów zwalnia z egzaminu ósmoklasisty?

Tak, Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów zwalnia z pisania egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Ponadto, tytuł laureata zapewnia dostęp do każdego liceum w pierwszej kolejności.

Czy Olimpiada Języka Angialskiego Juniorów jest trudna?

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów wymaga od uczestników znajomości języka angielskiego na wysokim poziomie jak i umiejętności robienia specyficznych zadań i wypowiedzi ustnej.  Właśnie dlatego w procesie przygotować do Olimpiady tak ważna jest możliwość współpracy z laureatami najwyższych miejsc poprzednich edycji, którzy znajdą schematy ocen członków Komisji.

Jak zostać laureatem Olimpiady Informatycznej Juniorów?

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów wyłania laureatów na podstawie ostatecznego wyniku po części ustnej etapu centralnego.

Jak się przygotować do etapu ustnego Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów?

Trzeba mieć dobrze opanowaną gramatykę i słownictwo, ale też pamiętać o tym, jak ważny jest kontakt z językiem. Największe szanse na sukces ma się, gdy poza robieniem zadań, czyta się książki i gazety i ogląda filmy i seriale po angielsku. Bardzo istotne jest również ćwiczenie pisania, mówienia, czytania i słuchania.

Czy IWK oferuje kursy „na żywo” przygotowujące do Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów?

Każdy kurs e-learningowy może zostać rozszerzony o indywidualne zajęcia z uczniem, podczas których prowadzący zwraca szczególną uwagę na umiejętności praktyczne.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

  Szczegóły na temat regulaminu znajdują się w Regulamin.

  Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w Polityce prywatności.

  4.8/5 - (na podstawie 76 ocen)