Baza informacji

Szukasz konkretnych informacji odnośnie którejś Olimpiady lub Matury? Nie mogłeś lepiej trafić!

 

Przygotowaliśmy obszerną bazę wiadomości, w której znajdziesz informacje o Olimpiadach: nagrody, ułatwienia w rekrutacji, formuła i harmonogram zawodów, historia olimpiady, czy temat przewodni oraz o Maturach: przebieg egzaminu, rodzaje zadań, najczęstsze błędy, praktyczne uwagi i wskazówki.

 

Dzięki tej sekcji znajdziesz wszystkie potrzebne informacje do startu w Olimpiadzie oraz do nauki do Matury! Po lekturze zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą przygotowań i dołączenia do jednego z kursów – w formie zajęć stacjonarnych, webinarowych lub e-learningowych.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi poradnikami “Jak dostać się do…”, w których omówiliśmy wymogi rekrutacyjne kilku wybranych uczelni o profilu: ekonomicznym, medycznym, ścisłym oraz technicznym!

 

Zapraszamy do lektury!

Trwają zapisy na indywidualne kursy e-learningowe pod edycję 2022/23. Nie czekaj, zapisz się już teraz i zacznij naukę! Sprawdź szczegóły w zakładce przygotowań do olimpiad.

Od 19 września ruszają nowe olimpijskie grupy zajęciowe! Zachęcamy do zapoznania się z terminami i zapisywania się do wybranych grup! Dla pierwszych osób dodatkowe zniżki!

Informacje o Olimpiadach

Informacje o Maturach

Informacje o Olimpiadach Juniorów

Informacje o Egzaminach Ósmoklasisty

Jeśli Twoim zdaniem brakuje tu jakichś informacji lub chcesz współtworzyć zakładkę, koniecznie skontaktuj się z nami! Z chęcią dodamy więcej przydatnych treści o Olimpiadach i Maturach.

4.8/5 - (na podstawie 109 ocen)