Baza informacji

Szukasz konkretnych informacji odnośnie którejś Olimpiady licealnej, Olimpiady Juniorów, Matury lub Egzaminu ósmoklasisty? Nie mogłeś lepiej trafić!

 

Przygotowaliśmy obszerną bazę wiadomości, w której znajdziesz informacje zarówno o Olimpiadach licealnych, jak i Olimpiadach Juniorów: nagrody, ułatwienia wynikające z uzyskania wysokiego wyniku, formuła i harmonogram zawodów, historia olimpiady czy temat przewodni.  Podobnie w przypadku Matur i Egzaminu ósmoklasisty: przebieg egzaminu, rodzaje zadań, najczęstsze błędy, praktyczne uwagi i wskazówki.

 

Dzięki tej sekcji znajdziesz wszystkie potrzebne informacje do startu w Olimpiadzie oraz do nauki do Matury i Egzaminu ósmoklasisty! Po lekturze zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą przygotowań i dołączenia do jednego z kursów – w formie zajęć stacjonarnych, webinarowych lub e-learningowych.

 

Zapraszamy do lektury!

Informacje o Olimpiadach

Planujesz start w Olimpiadzie w edycji 2024/2025? Rozpocznij już teraz indywidualny kurs e-learningowy, wykorzystaj najbliższy okres, a we wrześniu ewentualnie dopisz się na zajęcia grupowe z rabatem 60%. Zadbaj o odpowiedni proces nauki – zapewnij sobie awans do finału i zawalcz o indeksy na najlepsze uczelnie w Polsce.

Prowadzimy indywidualne kursy e-learningowe przygotowujące do Olimpiad w edycji 2024/2025. Nie czekaj, zapisz się już teraz ze zniżką i rozpocznij naukę! Sprawdź szczegóły klikając w jedną z ikonek poniżej.

Informacje o Maturach

Skorzystaj z dodatkowych rabatów na przygotowanie do matury z kilku wybranych przedmiotów: nawet do 50 zł na 2 kursy lub nawet do 200 zł na 3 kursy!

Trwają zapisy na kursy do matury 2024! Wybierz dogodny dla siebie tryb przygotowań i skorzystaj z promocji! Szczegóły w zakładkach poniżej.

Informacje o Olimpiadach Juniorów

Informacje o Egzaminach Ósmoklasisty

Jeśli Twoim zdaniem brakuje tu jakichś informacji lub chcesz współtworzyć zakładkę, koniecznie skontaktuj się z nami! Z chęcią dodamy więcej przydatnych treści dotyczących olimpiad przedmiotowych, matur oraz egzaminu ósmoklasisty.

4.7/5 - (na podstawie 125 ocen)