Baza informacji

Szukasz konkretnych informacji odnośnie którejś Olimpiady licealnej, Olimpiady Juniorów, Matury lub Egzaminu ósmoklasisty? Nie mogłeś lepiej trafić!

 

Przygotowaliśmy obszerną bazę wiadomości, w której znajdziesz informacje zarówno o Olimpiadach licealnych, jak i Olimpiadach Juniorów: nagrody, ułatwienia wynikające z uzyskania wysokiego wyniku, formuła i harmonogram zawodów, historia olimpiady czy temat przewodni.  Podobnie w przypadku Matur i Egzaminu ósmoklasisty: przebieg egzaminu, rodzaje zadań, najczęstsze błędy, praktyczne uwagi i wskazówki.

 

Dzięki tej sekcji znajdziesz wszystkie potrzebne informacje do startu w Olimpiadzie oraz do nauki do Matury i Egzaminu ósmoklasisty! Po lekturze zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą przygotowań i dołączenia do jednego z kursów – w formie zajęć stacjonarnych, webinarowych lub e-learningowych.

 

Zapraszamy do lektury!

Informacje o Olimpiadach

Startujesz w tegorocznej edycji Olimpiady? Wciąż możesz dołączyć do naszego kursu i jeszcze lepiej przygotować się do najbliższego etapu. Zapewnij sobie awans do finału i walcz o najwyższe lokaty.

Prowadzimy indywidualne kursy e-learningowe przygotowujące do Olimpiad w edycji 2023/2024 oraz 2024/2025. Nie czekaj, zapisz się już teraz ze zniżką i rozpocznij naukę! Sprawdź szczegóły klikając w jedną z ikonek poniżej.

Informacje o Maturach

Skorzystaj z dodatkowych rabatów na przygotowanie do matury z kilku wybranych przedmiotów: nawet do 50 zł na 2 kursy lub nawet do 200 zł na 3 kursy!

Trwają zapisy na kursy do matury 2024! Wybierz dogodny dla siebie tryb przygotowań i skorzystaj z promocji! Szczegóły w zakładkach poniżej.

Informacje o Olimpiadach Juniorów

Informacje o Egzaminach Ósmoklasisty

Jeśli Twoim zdaniem brakuje tu jakichś informacji lub chcesz współtworzyć zakładkę, koniecznie skontaktuj się z nami! Z chęcią dodamy więcej przydatnych treści dotyczących olimpiad przedmiotowych, matur oraz egzaminu ósmoklasisty.

4.7/5 - (na podstawie 120 ocen)