Oferta dla szkoły podstawowej

Odpowiednie przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz olimpiad juniorów pozwoli Twojemu dziecku osiągnąć sukces i dostać się do wymarzonego liceum bez stresu związanego z rekrutacją. Przy wsparciu doświadczonych opiekunów, zapewniamy indywidualne podejście, skuteczne materiały dydaktyczne oraz przyjazną atmosferę nauki. Wiemy jak ważne jest wskazanie skutecznej drogi w rozwoju zainteresowań i rozbudzenia pasji do zdobywania wiedzy. Dołącz do nas, aby wspólnie wspierać rozwój edukacyjny Twojego dziecka!

Egzamin 8-klasisty

PROMOCJA DO 29.02!

Olimpiady juniorów

PROMOCJA DO 29.02!

Przygotowanie do Olimpiady Juniorów to wyjątkowa okazja dla młodych umysłów, by rozwijać swoje intelektualne zdolności i zdobyć cenne doświadczenie. Olimpiady to nie tylko angażujące wyzwania, ale także niezliczone korzyści. To pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu edukacyjnego i poszerzenia swoich zainteresowań w wybranej dziedzinie. Przygotowanie do Olimpiady Juniorów to inwestycja w przyszłość, która nie tylko rozwija intelektualne zdolności młodych ludzi, ale także kształtuje ich charaktery. To szansa na wyjątkowe doświadczenia i osiągnięcia, które pozostaną z nimi na zawsze.

10

lat działalności

Jesteśmy jedyną inicjatywą przygotowującą do olimpiad przedmiotowych uczniów szkół średnich z całej Polski. Dzięki zespołowi ekspertów, który udało nam się stworzyć znamy każdą olimpiadę od podszewki!

22

zwycięzców

Którzy pokonali tysiące współuczestników i spełnili swoje marzenia! To zaszczyt współpracować z tak wybitnymi i ambitnymi jednostkami, które później zasilają naszą drużynę i przygotowują kolejne roczniki olimpijczyków.

432

laureatów

Dla których start w olimpiadzie okazał się jedną z najważniejszych życiowych decyzji – to oni w przyszłości będą liderami świata nauki, biznesu, polityki i każdej innej dziedziny!

1319

finalistów

Którzy udowodnili, że na najlepsze uczelnie w Polsce można dostać się realizując swoje pasje naukowe i nie rezygnując z dotychczasowych zainteresowań!

Egzamin 8-klasisty to pierwszy poważny test w życiu młodego człowieka. Odpowiednie przygotowanie pod okiem doświadczonych opiekunów pomoże uczniom przejść przez ten etap ze spokojem i w przyjemnej atmosferze. To intensywny okres nauki, który pozwala im zdobyć solidne podstawy w różnych dziedzinach. Nasze kursy gwarantują, że uczniowie staną przed egzaminem pewni swoich umiejętności i gotowi na nowe wyzwania edukacyjne.

Opinie naszych kursantów

Norbert Paszyński
Norbert Paszyński
2023-10-16
Bardzo przyjemne kursy, tempo przerabianego materiału dostosowane do potrzeb. Nie za szybko, nie za wolno. Szczególnie polecam prowadzącego Wiktora!
Bomba Breakers
Bomba Breakers
2023-10-14
Szczerze polecam 🙂 Bardzo dobre materiały i profesjonalni prowadzący z sukcesem przygotowali mnie na OWE i OP
Roksana Rybicka
Roksana Rybicka
2023-10-13
Polecam!!
Anna Pstrokońska
Anna Pstrokońska
2023-10-13
Zajęcia na naprawdę świetnym poziomie. Sama brałam udział w kursie przygotowawczym do olimpiady polonistycznej kilka lat temu i doskonale wspominam - rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób, profesjonalni nauczyciele i miła atmosfera. Poleciłam IWK także mojej młodszej kuzynce, która w tym roku przygotowywała się do olimpiady z geografii. Miło zobaczyć, że wysoki poziom utrzymuje się przez lata 🙂
janek Serwach
janek Serwach
2023-10-13
Polecam kursy, zwłaszcza na Olimpiadę Przedsiębiorczosci
5/5 - (na podstawie 106 ocen)