Oferta dla szkoły podstawowej

Odpowiednie przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz olimpiad juniorów pozwoli Twojemu dziecku osiągnąć sukces i dostać się do wymarzonego liceum bez stresu związanego z rekrutacją. Przy wsparciu doświadczonych opiekunów, zapewniamy indywidualne podejście, skuteczne materiały dydaktyczne oraz przyjazną atmosferę nauki. Wiemy jak ważne jest wskazanie skutecznej drogi w rozwoju zainteresowań i rozbudzenia pasji do zdobywania wiedzy. Dołącz do nas, aby wspólnie wspierać rozwój edukacyjny Twojego dziecka!

Przygotowania do Olimpiad Juniorów z Indeksem w Kieszeni

Egzamin 8-klasisty

PROMOCJA!

Olimpiady juniorów

PROMOCJA DO 20.06!

Przygotowanie do Olimpiady Juniorów to wyjątkowa okazja dla młodych umysłów, by rozwijać swoje intelektualne zdolności i zdobyć cenne doświadczenie. Olimpiady to nie tylko angażujące wyzwania, ale także niezliczone korzyści. To pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu edukacyjnego i poszerzenia swoich zainteresowań w wybranej dziedzinie. Przygotowanie do Olimpiady Juniorów to inwestycja w przyszłość, która nie tylko rozwija intelektualne zdolności młodych ludzi, ale także kształtuje ich charaktery. To szansa na wyjątkowe doświadczenia i osiągnięcia, które pozostaną z nimi na zawsze.

11

lat działalności

Jesteśmy jedyną inicjatywą przygotowującą do olimpiad przedmiotowych uczniów z całej Polski. Dzięki zespołowi ekspertów, który udało nam się stworzyć znamy każdą olimpiadę od podszewki!

28

zwycięzców

Którzy pokonali tysiące współuczestników i spełnili swoje marzenia! To zaszczyt współpracować z tak wybitnymi i ambitnymi jednostkami, które później zasilają naszą drużynę i przygotowują kolejne roczniki olimpijczyków.

790

laureatów

Dla których start w olimpiadzie okazał się jedną z najważniejszych życiowych decyzji – to oni w przyszłości będą liderami świata nauki, biznesu, polityki i każdej innej dziedziny!

2000

finalistów

Którzy udowodnili, że na najlepsze uczelnie i do najlepszych szkół w Polsce można dostać się realizując swoje pasje naukowe i nie rezygnując z dotychczasowych zainteresowań!

Egzamin 8-klasisty to pierwszy poważny test w życiu młodego człowieka. Odpowiednie przygotowanie pod okiem doświadczonych opiekunów pomoże uczniom przejść przez ten etap ze spokojem i w przyjemnej atmosferze. To intensywny okres nauki, który pozwala im zdobyć solidne podstawy w różnych dziedzinach. Nasze kursy gwarantują, że uczniowie staną przed egzaminem pewni swoich umiejętności i gotowi na nowe wyzwania edukacyjne.

IwK - kursy maturalne i olimpijskie

VS

Indywidualne

korepetycje

Wybierając IWK uczysz się z laureatami najwyższych miejsc, a często zwycięzcami!

Osoba

ucząca

Korepetytorzy rzadko są w pełni zaangażowani w swoje zajęcia i uczniów. Często są to osoby, które nie miały doświadczenia w olimpiadach lub nie odniosły znaczących sukcesów.

W IWK możesz kontaktować się ze swoim Prowadzącym w każdej chwili, a odpowiedź otrzymasz jeszcze tego samego dnia!

Kontakt

Przygotowując się z korepetytorem możesz mu zadawać pytania tylko podczas zajęć, co oznacza, że często musisz czekać nawet tydzień, aby uzyskać odpowiedzi.

W IWK masz możliwość uczenia się w wygodnym dla siebie czasie – możesz uczestniczyć w zajęciach, których harmonogram jest dostosowany do uczniów, lub korzystać z e-learningu – wybór należy do Ciebie!

Czas
nauki

Nie musisz martwić się spotkaniami późnymi wieczorami ani narzuconymi przez korepetytora niekorzystnymi godzinami zajęć, które kolidują z Twoim planem. Zapomnij o tym!

W IWK masz możliwość nauki tam, gdzie to dla Ciebie najwygodniejsze – na przykład poprzez e-learning we własnej kanapie, albo uczestnicząc w naszych zajęciach stacjonarnych, które odbywają się w komfortowych salach w centrum Warszawy!

Miejsce

Często korepetycje odbywają się w głośnych i nieprzystosowanych do nauki miejscach, takich jak kawiarnie lub mieszkania korepetytora, co wiąże się z uciążliwymi dojazdami.

Podczas kursu w IWK przejdziesz przez cały materiał niezbędny do danej olimpiady, przy niższych kosztach niż przy indywidualnych korepetycjach! 

Cena

Korepetytorzy często żądają opłaty od 80 zł za godzinę. Natomiast nasze zajęcia grupowe kosztują około 39 zł za godzinę, a kurs e-learningowy, po uwzględnieniu wszystkich zniżek, to koszt 2349 zł, z kilkunastoma godzinami warsztatów wliczonymi w cenę!

5 : 0
dla kursów IWK

Opinie naszych kursantów

Norbert Paszyński
Norbert Paszyński
2023-10-16
Bardzo przyjemne kursy, tempo przerabianego materiału dostosowane do potrzeb. Nie za szybko, nie za wolno. Szczególnie polecam prowadzącego Wiktora!
Bomba Breakers
Bomba Breakers
2023-10-14
Szczerze polecam 🙂 Bardzo dobre materiały i profesjonalni prowadzący z sukcesem przygotowali mnie na OWE i OP
Roksana Rybicka
Roksana Rybicka
2023-10-13
Polecam!!
Anna Pstrokońska
Anna Pstrokońska
2023-10-13
Zajęcia na naprawdę świetnym poziomie. Sama brałam udział w kursie przygotowawczym do olimpiady polonistycznej kilka lat temu i doskonale wspominam - rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób, profesjonalni nauczyciele i miła atmosfera. Poleciłam IWK także mojej młodszej kuzynce, która w tym roku przygotowywała się do olimpiady z geografii. Miło zobaczyć, że wysoki poziom utrzymuje się przez lata :)
janek Serwach
janek Serwach
2023-10-13
Polecam kursy, zwłaszcza na Olimpiadę Przedsiębiorczosci
5/5 - (na podstawie 106 ocen)