Egzamin ósmoklasisty

Przedmioty w edycji kursu 2023/24

Wybierz przedmiot i sprawdź terminy zajęć, koszty oraz formy przygotowań.

Język polski

Kurs webinarowy – 46h
Cena regularna: 1299 zł
PROMOCJA DO 12.03!
Cena: 1099 zł

Środy godz. 16:00-17:45
(od 18 października)

 

 

Matematyka

Kurs webinarowy – 46h
Cena regularna: 1299 zł
PROMOCJA DO 12.03
!
Cena: 1099 zł

Wtorki godz. 18:00-19:45
(od 17 października)

 

 

Język angielski

Kurs webinarowy – 46h
Cena regularna: 1299 zł
PROMOCJA DO 12.03!
Cena: 1099 zł

Poniedziałki godz. 17:00-18:45
(od 16 października)

 

 

Wybierz przedmiot i kliknij po więcej informacji!

Specjalnie dla uczniów rozpoczynających całoroczną naukę na egzamin ósmoklasisty przygotowaliśmy pakiet w skład którego wchodzi pakiet kursów:

 • Egzamin 8-klasisty 2024 – język polski
 • Egzamin 8-klasisty 2024 – matematyka
 • Egzamin 8-klasisty 2024 – język angielski

Łącząc przygotowania do wszystkich przedmiotów uczeń ma możliwość lepszego zaplanowania czasu na przyswojenie materiału oraz powtórkę. Jednocześnie gwarantujemy, że tempo pracy oraz sposób przekazywania treści będzie skonstruowany tak, by uczeń skupiał się na przedmiocie z którego może najefektywniej poprawić swój wynik na egzaminie ósmoklasisty. Istnieje również możliwość rozszerzenia przygotowań w ramach wszystkich 3 przedmiotów o naukę e-learningową opartą o naszą autorską platformę. Aby poznać szczegóły odwiedź zakładki dowolnego przedmiotu powyżej lub skontaktuj się z nami!

Specjalna oferta – Egzamin ósmoklasisty – pakiet 3 kursów

Regularna cena: 3297 zł

Tylko teraz cena promocyjna: 2999 zł

Możliwość płatności ratalnej!

Start zajęć: 9.10

 

Co stoi za sukcesami naszych uczniów piszących egzamin ósmoklasisty?

 • Opieka Mentorów – każdy kursant otrzymuje wsparcie merytoryczne i motywacyjne od korepetytorów z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Osoby prowadzące kurs tłumaczą wszystkie zagadnienia w sposób przystępny dla młodych uczniów. Dodatkowo w trakcie trwania przygotowań uczeń może w dowolnym momencie zadawać nieograniczoną liczbę pytań o charakterze merytorycznym lub organizacyjnym – na dedykowanej grupie Facebookowej.
 • Materiały dydaktyczne – wszystkie nasze kursy to obszerny pakiet prezentacji multimedialnych, skryptów, poradników. Uczeń w wygodny sposób przyswoi niezbędne informacje podczas zajęć oraz w każdej chwili będzie mógł wrócić do slajdów w celu powtórki. Nasze repozytorium pomocy dydaktycznych stanowi całość niezbędnej do przyswojenia przez ucznia wiedzy
 • Kontrola postępów – uczniowie regularnie otrzymują zadania domowe oraz rozwiązują testy, sprawdziany, próbne egzaminy, które omawiane są wspólne na zajęciach. Na prośbę rodzica oferujemy dodatkowo raporty z postępów. Po przerobieniu całości materiału od strony teoretycznej reszta czasu pozostała do egzaminu poświęcana jest na powtórki i ustrukturyzowanie już zdobytej wiedzy
IwK - kursy maturalne i olimpijskie

VS

Inne kursy
do egzaminu 8-klasisty

W naszych kursach grupy zajęciowe najczęściej składają się od kilku do kilkunastu osób, co umożliwia indywidualne podejście oraz bliższe poznanie się Prowadzącego z każdym uczestnikiem kursu.

Liczebność

grupy

Wybierając oferty innych placówek korepetycyjnych istnieje ryzyko trafienia na zajęcia odbywają się w zapełnionych salach z nawet 30-40 osobami. To może znacząco obniżyć komfort nauki i wpłynąć negatywnie na efektywność Twojego czasu spędzonego na zajęciach.

Nasi Prowadzący to studenci posiadający kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu. Dzięki temu doskonale rozumieją, co stanowi największe wyzwanie podczas nauki.

Osoba prowadząca
kurs

W innych szkołach korepetycyjnych prowadzącymi są zwykle nauczyciele szkolni, często z różnicą wiekową względem swoich Podopiecznych, która może budować barierę komunikacyjną i utrudniać kursantom przełamanie się by zadać pytanie, lub poprosić o dodatkowe wyjaśnienia. Ponadto ich podejście do tematów może opierać się na utartych schematach.

Oprócz zajęć grupowych oferujemy możliwość rozszerzenia kursu o indywidualny e-learning, na którym możesz bez ograniczeń zadawać pytania swojemu Prowadzącemu. To świetny sposób na maksymalną efektywność podczas przygotowań do egzaminu! 

Dwie formy
przygotowania

Korepetycje o określonych godzinach późnymi wieczorami? W IWK jest inaczej, nie musisz czekać z zadaniem pytania do kolejnych zajęć, możesz kontaktować się ze swoim Prowadzącym w dowolnym momencie i otrzymać odpowiedź najczęściej jeszcze tego samego dnia!

Materiały w formie cyfrowej będą dostępne także na grupie zajęciowej, umożliwiając w ten sposób nadrobienie zaległości w razie nieobecności.

Materiały z zajęć

W przeważającej większości innych szkół korepetycyjnych materiały nie są dostępne w formie cyfrowej. U nas jest to standard!

Naszym priorytetem nie jest jedynie spełnienie zadeklarowanej liczby godzin przygotowań do egzaminu. Zależy nam na tym, abyś śmiało podążał wyznaczoną ścieżką, a dzięki starannie dostosowanemu harmonogramowi nauki osiągnął swoje cele, w tym dostanie się do wymarzonej szkoły!

Plan skrojony

pod CIEBIE

W przeciwieństwie do innych szkół korepetycyjnych – IWK nie oferuje jedynie produktu, u nas to znacznie więcej! Nasi Prowadzący niebawem staną się Twoimi Mentorami, a zdobyta z nimi wiedza zostanie z Tobą na zawsze.

5 : 0
dla kursów IWK

Opinie naszych kursantów

Norbert Paszyński
Norbert Paszyński
2023-10-16
Bardzo przyjemne kursy, tempo przerabianego materiału dostosowane do potrzeb. Nie za szybko, nie za wolno. Szczególnie polecam prowadzącego Wiktora!
Bomba Breakers
Bomba Breakers
2023-10-14
Szczerze polecam 🙂 Bardzo dobre materiały i profesjonalni prowadzący z sukcesem przygotowali mnie na OWE i OP
Roksana Rybicka
Roksana Rybicka
2023-10-13
Polecam!!
Anna Pstrokońska
Anna Pstrokońska
2023-10-13
Zajęcia na naprawdę świetnym poziomie. Sama brałam udział w kursie przygotowawczym do olimpiady polonistycznej kilka lat temu i doskonale wspominam - rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób, profesjonalni nauczyciele i miła atmosfera. Poleciłam IWK także mojej młodszej kuzynce, która w tym roku przygotowywała się do olimpiady z geografii. Miło zobaczyć, że wysoki poziom utrzymuje się przez lata :)
janek Serwach
janek Serwach
2023-10-13
Polecam kursy, zwłaszcza na Olimpiadę Przedsiębiorczosci

Jak wygląda nauka do egzaminu ósmoklasisty z IWK?

Kurs egzamin 8-klasisty – stacjonarnie lub webinarowo

Zajęcia prowadzone w odpowiednio przystosowanych salkach lekcyjnych lub w formie webinaru, raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.

 • Małe, kilku lub kilkunastoosobowe grupy, dzięki temu korepetytor może poznać predyspozycje każdego ucznia
 • Dogodna lokalizacja – centrum Warszawy, kilka minut od metra Politechnika, lub na specjalistycznej platformie webinarowej Clickmeeting
 • Nauka również po zajęciach – każda grupa ma swój odpowiednik na facebooku, gdzie uczniowie pomiędzy zajęciami mogą zadawać pytania prowadzącemu zajęcia.
 • Po każdym spotkaniu na grupie pojawia się zestaw wszystkich zrealizowanych materiałów w formie cyfrowej, co umożliwia nadrobienie zaległości przy nieobecności na zajęciach.

Kursanci oprócz uczestnictwa w zajęciach są zobowiązani do regularnego rozwiązywania zadań domowych oraz prowadzenia zeszytu z notatkami.

Istnieje możliwość rozszerzenia kursu grupowego o dostęp do indywidualnej platformy e-learningowej – sprawdź szczegóły poniżej

Zajęcia to za mało? Rozszerz naukę o indywidualny
e-learning!

IWK jest liderem w prowadzeniu zajęć on-line. Kursy w zdalnej formie realizujemy od ponad 10 lat. Co możesz zyskać rozszerzając kurs grupowy o naukę e-learningową?

 • Dostęp do dedykowanej platformy e-learningowej, która będzie idealnym uzupełnieniem nauki grupowej
 • Dodatkowe, nieprzerabiane w trakcie zajęć grupowych materiały teoretyczne oraz testy
 • Świetne rozwiązanie dla rodzica, który chciałby mieć kontrolę nad postępami ucznia w nauce
 • Kilkanaście nagrań, których łączny czas trwania przekracza 10 godzin zegarowych

Dostęp do platformy będzie idealnym poszerzeniem przygotowań w formie grupowej. Uczeń ma możliwość zapoznania się z dodatkowymi materiałami, do który dostęp jest nielimitowany przez cały okres trwania kursu.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

  Szczegóły na temat regulaminu znajdują się w Regulamin.

  Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w Polityce prywatności.

  5/5 - (na podstawie 93 ocen)