Olimpiady juniorów

Wybierz interesującą Cię olimpiadę i dowiedz się więcej!

Od lat słyniemy w środowisku olimpijskim z organizowania jedynych w skali Polski kursów umożliwiających efektywną nauką do praktycznie wszystkich olimpiad przedmiotowych w Polsce (olimpiady juniorów i licealne)!

Jak udało nam się w ciągu minionych lat pomóc ponad 1000 uczniów w uzyskaniu tytułu laureata lub finalisty?

 • Kadra – prowadzący nasze kursy to wyłącznie zwycięzcy lub laureaci najwyższych miejsc poprzednich edycji olimpiady. Kto może lepiej pomóc w zdobyciu olimpijskich laurów, jeśli nie osoba, która sama tę drogę pokonała! Nasi Mentorzy to absolwenci lub studenci prestiżowych kierunków najlepszych uczelni w Polsce, posiadający przynajmniej kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne.
 • Materiały – kompleksowe opracowanie całej niezbędnej do sukcesu na olimpiadzie wiedzy. W zależności od przedmiotu będą to streszczenia książek, rozwiązania zadań step-by-step, dostęp do platformy z zadaniami algorytmicznymi i wiele więcej! Każdy kurs zawiera całą niezbędną do przyswojenia teorię, zamieszczoną w tematycznych prezentacjach multimedialnych uszeregowanych w moduły. Oprócz tego uczniowie rozwiązują wiele zróżnicowanych form sprawdzania wiedzy takich jak kartkówki, karty pracy, testy kontrolne, czy próbne arkusze. Są one regularnie sprawdzane i odsyłane wraz z informacją zwrotną.

Wiele więcej! – próbne olimpiady, wsparcie motywacyjne, indywidualnie dobrany tok przygotowań uwzględniający dotychczasową wiedzę ucznia.

IwK - kursy maturalne i olimpijskie

VS

Indywidualne

korepetycje

W IWK pod swoje skrzydła biorą Cię wyłącznie laureaci najwyższych miejsc, często zwycięzcy poprzednich edycji olimpiady. Są to osoby, które w świecie olimpijskim poruszają się płynnie i obserwują zmiany w formule olimpiady od wielu lat.

Osoba

ucząca

Korepetytor często nie wykazuje pełnego zaangażowania swoim podopiecznym i dość wymagającemu procesowi przygotowań. Często jest tonauczyciel, który nie uczestniczył w olimpiadzie lub nie odniósł na niej, która nie uczestniczyła w olimpiadzie lub nie odnosiła istotnego sukcesu.

W IWK możesz dostosować swój harmonogram nauki do własnych preferencji, uczestnicząc w zajęciach, których grafik został opracowany w oparciu o wieloletnie preferencje naszych kursantów lub korzystając z e-learningu – decyzja należy do Ciebie!

Czas
nauki

Nie musisz martwić się spotkaniami w późnych godzinach wieczornych ani narzuconymi przez korepetytora godzinami zajęć, które kolidują z Twoim planem – w IWK masz możliwość korzystania z kursu w sposób, który pozwoli Ci zmaksymalizować efektywność nauki!

IWK umożliwia zadawanie pytań w dowolnym momencie, a odpowiedź otrzymasz najczęściej jeszcze tego samego dnia!

Kontakt

Pytania kierujesz do korepetytora wyłącznie podczas spotkań, co oznacza, że rozwianie wątpliwości może zabierać nawet tydzień.

W IWK masz możliwość nauki w dogodnym dla siebie czasie – poprzez zajęcia dostosowane grafikiem do planów lekcji uczniów lub w ramach e-learningu, zdecyduj sam!

Miejsce

Często korepetycje odbywają się w miejscach hałaśliwych i niewygodnych do nauki, takich jak kawiarnie czy mieszkanie korepetytora, co z kolei może wiązać się z uciążliwymi dojazdami.

W trakcie kursu IWK omówisz cały niezbędny materiał przygotowawczy do danej olimpiady, a jednocześnie poniesiesz niższe koszty niż w przypadku indywidualnych korepetycji.

Cena

Korepetycje indywidualne to wydatek na poziomie co najmniej 80 zł/h. Nasze zajęcia grupowe to koszt około 39 zł/h, a pełny kurs e-learningowy po uwzględnieniu dostępnych zniżek to wydatek 2349 zł, z kilkunastoma godzinami warsztatów wliczonymi w cenę!

5 : 0
dla kursów IWK

Opinie naszych kursantów

Norbert Paszyński
Norbert Paszyński
2023-10-16
Bardzo przyjemne kursy, tempo przerabianego materiału dostosowane do potrzeb. Nie za szybko, nie za wolno. Szczególnie polecam prowadzącego Wiktora!
Bomba Breakers
Bomba Breakers
2023-10-14
Szczerze polecam 🙂 Bardzo dobre materiały i profesjonalni prowadzący z sukcesem przygotowali mnie na OWE i OP
Roksana Rybicka
Roksana Rybicka
2023-10-13
Polecam!!
Anna Pstrokońska
Anna Pstrokońska
2023-10-13
Zajęcia na naprawdę świetnym poziomie. Sama brałam udział w kursie przygotowawczym do olimpiady polonistycznej kilka lat temu i doskonale wspominam - rzetelna wiedza przekazana w przystępny sposób, profesjonalni nauczyciele i miła atmosfera. Poleciłam IWK także mojej młodszej kuzynce, która w tym roku przygotowywała się do olimpiady z geografii. Miło zobaczyć, że wysoki poziom utrzymuje się przez lata :)
janek Serwach
janek Serwach
2023-10-13
Polecam kursy, zwłaszcza na Olimpiadę Przedsiębiorczosci

Czym różnią się nasze tryby przygotowań do olimpiady juniorów?

Kurs e-learningowy

Chcesz kompleksowo przygotować się do Olimpiady Juniorów? Weź udział w dopracowanym kursie e-learningowym, w ramach którego przygotowania dostosujemy specjalnie do Twoich oczekiwań i możliwości!

 • Każdemu kursantowi przydzielamy indywidualnego mentora, zwycięzcę lub laureata jednego z najwyższych miejsc poprzednich edycji olimpiady oraz zakładamy dedykowaną grupę na Facebooku
 • Uczeń regularnie otrzymuje moduły, które razem tworzą komplet materiałów – każdy z nich porusza konkretny tematyczny blok zagadnień i zawiera: prezentacje, testy, kartkówki i przykładowe arkusze, próbne olimpiady oraz konkretne wytyczne co do pracy z materiałami
 • Twoje postępy sprawdzane są regularnie w formie sprawdzianów i testów kontrolnych
 • Ciągły kontakt z prowadzącym – możesz zadawać dowolną liczbę pytań w dogodnej dla Ciebie chwili!
 • Indeks w Kieszeni jest ogólnopolskim liderem nauczania zdalnego – kursy w formie e-learningu prowadzimy od ponad 10 lat – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Kurs stacjonarny / webinarowy

Zajęcia grupowe przeprowadzane raz lub dwa razy w tygodniu po 2 godziny zegarowe. Lubisz naukę wspólnie z równieśnikami? Zapisz się na zajęcia już DZIŚ i wspólnie z nami zostań Olimpijczykiem!

 • Grupy liczące najczęściej od kilku do kilkunastu osób, dzięki czemu Opiekun jest w stanie dostosować tempo pracy do potrzeb każdego kursanta
 • Po zajęciach uczeń otrzymuje wszystkie materiały w formie cyfrowej, umożliwia to pełne skupienie podczas zajęć na części wykładowej, bez konieczności przepisywania każdego zdania do zeszytu. Dodatkowo uczeń ma możliwość łatwego nadrobienia zaległości w razie nieobecności na zajęciach
 • Możliwość bieżącego kontaktu z Prowadzącymi na grupie na Facebooku, staje się ona miejscem komunikacji również poza zajęciami. Nauczyciel podsyła tam dodatkowe materiały, zadania domowe, przypomina o zajęciach, jak również odpowiada na wszelkie pytania dotyczące materiału

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Napisz do nas!

  Szczegóły na temat regulaminu znajdują się w Regulamin.

  Szczegóły na temat przetwarzania danych znajdują się w Polityce prywatności.

  5/5 - (na podstawie 87 ocen)