Matura z języka polskiego

Informacje ogólne

Podczas kursu powtórzymy i usystematyzujemy cały materiał, który obowiązuje na maturze z języka polskiego. Jak zawsze będziemy bazować na wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. W ramach kursu podstawowego nauczymy Was pisania rozprawki, analizy tekstów oraz powtórzymy cały materiał licealny wymagany na egzaminie. W przypadku rozszerzenia kurs jest odpowiednio wzbogacony, dodatkowo przygotowuje również do pisania interpretacji porównawczej.

 

Z nami matura z języka polskiego nikomu nie będzie straszna! 

Kurs e-learningowy

Wybór: podstawa lub rozszerzenie

Podczas zapisu pamiętaj o wskazaniu jaki poziom kursu Cię interesuje.

Lubisz uczyć się indywidualnie? Chcesz przygotowań się w elastyczny sposób? Odpowiada Ci, kiedy kurs na bieżąco dopasowywany jest do Twoich potrzeb? Jeśli tak – e-learning jest właśnie dla Ciebie!

 

 • Nowoczesna forma nauki zdalnej
 • Indywidualny mentor prowadzący kurs
 • Komplet materiałów podzielonych na moduły, a w każdym z nich: prezentacje, testy, kartkówki, skrypty, karty pracy i zadania maturalne
 • Indywidualne podejście – nauka odbywa się na specjalnie do tego celu założonej grupie – jesteś tam TYLKO Ty oraz Prowadzący
 • Regularnie sprawdzane postępy
 • Ciągła możliwość kontaktu z Prowadzącym
 • Możliwość rozmów video przy przygotowaniach pod część ustną matury!

 

Dzięki nowoczesnej formie nauki docieramy z naszymi kursami do osób z całej Polski – już dziś możesz dołączyć do grona zadowolonych uczniów i zacząć naukę! Skontaktuj się z nami i nie czekaj – do matury coraz mniej czasu!

Koszt kursu

Pełny kurs (matura 2021):
Stara cena: 899 zł

PROMOCJA!
Nowa cena: 749 zł (lub 2 x 399 zł)
Dopytaj o dodatkowe RABATY do 30 września!

Pakiet
Podstawa + Rozszerzenie:

Stara cena: 1299 zł

PROMOCJA!
Nowa cena: 1149 zł (lub 3 x 399 zł)
Dopytaj o dodatkowe RABATY do 30 września!

 

Jak wygląda nauka e-learningowa?

1. Początek kursu.

Grupa na Facebooku.

Zakładamy specjalnie dla Ciebie indywidualną grupę na Facebooku, gdzie jesteś Ty oraz Prowadzący - tam będzie odbywać się kurs.

2. Regularna nauka.

Dopracowane moduły.

Na grupie otrzymujesz moduły - paczki materiałów z prezentacjami, skryptami, testami, kartkówkami. Z nimi pracujesz w dowolnym miejscu - w domu, w podróży, w bibliotece.

3. Ciągły kontakt.

Prowadzący do Twojej dyspozycji.

Na grupie, gdzie odbywa się kurs możesz zadawać pytania 24h na dobę 7 dni w tygodniu - Prowadzący są tam po to by zawsze Ci pomóc i rozwiać Twoje wątpliwości.

4. Kontrola postępów.

Sprawdziany, kartkówki i testy.

Twój progres w nauce jest kontrolowany wraz z każdym kolejnym modułem - służą temu wszelkie kartkówki, testy i sprawdziany które rozwiązane odsyłasz i otrzymujesz szczegółowy klucz.

5. Dopasowany materiał.

Do Twoich potrzeb i możliwości.

Celujesz w świetny wynik na maturze? A może potrzebujesz tylko usystematyzować posiadaną wiedzę? Nieważne - nasz kurs (tempo pracy i materiały oraz pomoc Prowadzącego) jest zawsze dopasowany do aktualnego stanu Twoich umiejętności i oczekiwań.

Kurs intensywny (feryjny)

Chcesz kompleksowo przygotować się do matury lub ugruntować i powtórzyć materiał? Lubisz  naukę w niewielkich grupach? Intensywny kurs feryjny jest wyborem właśnie dla Ciebie!

 

 • 40 godzin lekcyjnych zajęć + prace domowe
 • Małe (max. 12-14 osób) grupy zajęciowe
 • 8 spotkań w ciągu ferii zimowych
 • Materiały z zajęć zarówno w formie drukowanej jak i cyfrowej na koniec kursu
 • Młoda i energiczna kadra Prowadzących

 

Ferie to ostatni moment na rozpoczęcie intensywnej nauki do matury. Jesteś z Warszawy lub okolic? Zapisz się na zajęcia już DZIŚ i wspólnie z nami przygotuj się do matury!

Koszt kursu

40 godzin:
CENA: 499 zł*
(lub 2 x 269 zł)
*Dopytaj o dodatkowy rabat na ferie 2021!

Kurs semestralny

Czasu do matur coraz mniej a Ty czujesz, że potrzebujesz szybko nadrobić materiał? Kurs semestralny jest właśnie dla Ciebie! Podczas połowy roku szkolnego zrealizujemy cały materiał znajdujący się w podstawie programowej.

 

 • 20 spotkań po 2 godziny lekcyjne, w godzinach 16:15 – 18:00 lub 18:15 – 20:00 (możliwość wyboru bardziej odpowiadającego terminu zajęć!)
 • Cena: 499 zł

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Prowadzący na wyciągnięcie ręki. Specyfika naszej formy nauczania pozwala na kontakt Mentora z każdym uczestnikiem kursu i skutkuje lepszym dopasowaniem nauki do wymagań i potrzeb.

Kompleksowe przygotowanie

Dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości – uczysz się zarówno do części pisemnej jak i ustnej, wybierasz czy interesuje Cię poziom podstawowy czy rozszerzony.

Pomoc 24/7

Dostęp do grupy na Facebooku, gdzie możesz w dowolnej chwili zadawać pytania odnośnie zagadnień z danej matury i zadań. Jest ona stworzona specjalnie dla dla Ciebie – nikt poza Tobą i Prowadzącym nie ma do niej dostępu.

Osoby prowadzące kurs

To studenci z kilkuletnim doświadczeniem dydaktycznym. Swoją maturę pamiętają bardzo dobrze, dzięki temu to właśnie oni wiedzą najlepiej co sprawia najwięcej trudności podczas nauki.

Materiały na kursie

Otrzymasz je w elektronicznej formie, dzięki czemu są zawsze dostępne – niezależnie czy korzystasz z laptopa, tabletu czy smartfona.

Wybierz kurs i napisz do nas!