Zbiór zadań – Olimpiada Historyczna

Epoka Nowożytna w zadaniach - Zbiór ćwiczeń z historii powszechnej XVI-XVIII wieku dla uczestników Olimpiady Historycznej

Przedstawiamy zbiór zaawansowanych zadań z historii nowożytnej autorstwa ekspertów Indeksu w Kieszeni. To doskonałe wsparcie w szczególności dla uczniów przygotowujących się do Olimpiady Historycznej dla szkół ponadpodstawowych. Zbiór zadań do Olimpiady Historycznej, o różnym stopniu trudności, jest idealny także dla studentów, uczestników Olimpiady Historycznej na poziomie szkół podstawowych oraz ambitnych maturzystów. Zbiór ten skierowany jest do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności.

Publikacja prowadzi czytelnika przez pięć kontynentów oraz trzy stulecia historii. Od wielkich odkryć geograficznych po rewolucję francuską. Zawiera różnorodne pytania i zadania, które znacznie pomagają w przygotowaniu do pisania wartościowych i ciekawych wypracowań olimpijskich. Umożliwiają również sprawdzenie wiedzy z historii politycznej, gospodarczej, społecznej oraz kultury i idei. Jedyny na polskim rynku dedykowany olimpijczykom zbiór zadań z historii to idealny wybór zarówno dla ekspertów, jak i początkujących pasjonatów dziejów nowożytnych!

Serdecznie polecam niniejszy zbiór zadań wszystkim zainteresowanym startem w Olimpiadzie Historycznej! Zadania tutaj przedstawione będą świetną propozycją zarówno dla osób biorących udział w etapach zmagań krajowych, jak i dla uczestników międzynarodowych konkursów. Wysoki poziom trudności, niebanalna treść oraz poruszana tematyka będą z pewnością świetnym dodatkiem do regularnej nauki z podręczników.

Kacper Kwiatek, Laureat 2. miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej w edycji 2017/2018

Aby zakupić zbiór zadań do Olimpiady Historycznej, wypełnij poniższy formularz. Zwrotnie w ciągu 24h na podany adres mailowy prześlemy dane do wpłaty (149 zł). Po otrzymaniu wpłaty zrealizujemy wysyłkę.

UWAGA! Zapisując się na kurs IWK (szczegóły TUTAJ) zbiór zadań otrzymujesz gratis! 

    Znajdź paczkomat TUTAJ i podaj jego numer w polu powyżej.

    Jestem aktualnie zapisany/a na kurs Indeksu w Kieszeni w formie stacjonarnej, webinarowej.
    NIETAK

    Zbiór zadań otrzymujesz darmowo, wystarczy opłacić koszt wysyłki - 15 zł!

    4.9/5 - (na podstawie 48 ocen)