fbpx

Podręcznik Biochemia – Olimpiada Biologiczna

biochemia-okladka-1

Biochemia to jedna z najbardziej fascynujących gałęzi nauk przyrodniczych z pogranicza biologii i chemii. Nic dziwnego, że na finale Olimpiady Biologicznej poświęcona jest jej osobna pracownia, a zadania z jej zakresu pojawiają się na wszystkich etapach tego prestiżowego konkursu. Sięgając po tę pozycję zrozumiesz jak niewyobrażalne skomplikowanie metabolizmu komórki umożliwia prowadzenie podstawowych czynności życiowych organizmu. Opisane zostały m.in. szlaki oddychania tlenowego, fotosyntezy, ale także trudniejsze procesy metaboliczne takie jak synteza kwasów tłuszczowych. Opisy te zostały poprzedzone dwoma rozdziałami traktującymi o najważniejszych związkach organicznych. Z punktu widzenia uczestnika Olimpiady Biologicznej, najbardziej wartościowy może okazać się rozdział ostatni, w którym punkt po punkcie wyjaśnione zostały wymagania pracowni biochemicznej. Przystępny język, wiele schematów i zwięzła forma nadają „Biochemii” niespotykany w innych pozycjach charakter.

Kompendium z zakresu biochemii stanowi obszerny, a przy tym przystępnie przedstawiony zbiór niezbędnej wiedzy potrzebnej uczestnikom Olimpiady Biologicznej. Serdecznie polecam niniejszą pozycję wszystkim olimpijczykom, zarówno tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, jak i tym bardziej doświadczonym!

Marcin Jasiński, Zwycięzca XLV Olimpiady Biologicznej, reprezentant Polski i zdobywca brązowego medalu na 27. Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Hanoi

Cena EBOOK: 169 zł
Promocja: 149 zł

Aby zakupić podręcznik, wypełnij poniższy formularz. Zwrotnie w ciągu 24h na podany adres mailowy prześlemy dane do wpłaty (149 zł). Po otrzymaniu wpłaty zrealizujemy wysyłkę EBOOKa.

UWAGA! Zapisując się na kurs IWK (szczegóły TUTAJ) podręcznik możesz nabyć ze zniżką 50%!

    Zakup na fakturę

    Jestem aktualnie zapisany/a na kurs IwK do Olimpiady Biologicznej w formie stacjonarnej lub e-learningowej.
    NIETAK

    Przysługuje Ci 50% zniżki!


    4.8/5 - (na podstawie 58 ocen)