Zbiór ćwiczeń – Statystyka w Twoich Rękach, Olimpiada Statystyczna

Statystyka w Twoich Rekach - autorski zbiór zadań

Statystyka, wzbudza zainteresowanie głęboką analizą danych i wpływem statystyki na procesy decyzyjne. Zbiór zadań “Statystyka w Twoich Rękach“, przygotowujący do Olimpiady Statystycznej to opracowanie obejmujące tematy takie jak Analiza Statystyczna, Rachunek Prawdopodobieństwa z Kombinatoryką, Zmienna Losowa, Korelacje i Różności. Zbiór stanowi cenny materiał do efektywnej nauki.

 

Zdobyta wiedza podczas Olimpiady Statystycznej staje się kluczowym atutem na drodze do osiągnięcia wymarzonych studiów. Ostatni rozdział z kluczem do zadań dostarcza nieocenionej pomocy w zrozumieniu tematu, a przejrzysty język, liczne przykłady i zwięzła forma nadają zbiorowi unikalny charakter. Dla uczestników Olimpiady Statystycznej, ten zbiór zadań staje się niezbędnym narzędziem, otwierającym drzwi do zaawansowanych studiów związanych z analizą danych i statystyką.

Serdecznie polecam niniejszy zbiór ćwiczeń wszystkim uczestnikom Olimpiady Statystycznej! Zadania tutaj przedstawione będą świetną propozycją dla osób walczących o tytuł laureata i wymarzone studia.

Piotr Tyburski – Autor zbioru

Cena EBOOK: 129 zł

Aby zakupić zbiór, wypełnij poniższy formularz. Zwrotnie w ciągu 24h na podany adres mailowy prześlemy dane do wpłaty (129 zł). Po otrzymaniu wpłaty zrealizujemy wysyłkę EBOOKA.

UWAGA! Zapisując się na kurs IWK (szczegóły TUTAJ) zbiór zadań otrzymujesz gratis!

    Jestem aktualnie zapisany/a na kurs Indeksu w Kieszeni w formie stacjonarnej, webinarowej lub e-learningowej
    NIETAK

    Zbiór zadań otrzymujesz darmowo, wystarczy opłacić koszt wysyłki - 15 zł!

    4.9/5 - (na podstawie 47 ocen)