Zbiór zadań – Polski na sto procent, egzamin ósmoklasisty

Polski na sto procent - zbiór zadań przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty

Przygotowując się do egzaminu ósmoklasisty i sięgając po „Polski na sto procent Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty”, odkryjesz, jak niezwykła złożoność języka polskiego umożliwia wyrażanie głębokich treści i subtelności w literackich dziełach.

 

Zbiór obejmuje zadania z analizy tekstu literackiego, interpretacji utworów oraz zagadnień z historii literatury i analizy stylu. Pierwsza sekcja to 5 zestawów zadań egzaminacyjnych, a druga zawiera materiały uzupełniające takie jak przykładowe tematy wypracowań. Druga to wykaz lektur wymaganych na egzamin ósmoklasisty 2024. Ostatni rozdział, z kluczem odpowiedzi, stanowi szczególnie cenne źródło wiedzy, pomagając zrozumieć logikę pytań egzaminacyjnych. Przejrzysty język, liczne przykłady i zwięzła forma nadają zbiorowi unikalny charakter, czyniąc go niezastąpionym dla uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.

Serdecznie polecam niniejszy zbiór zadań wszystkim uczniom szkół podstawowych! Zadania tutaj przedstawione będą świetną propozycją dla osób zdających egzamin ósmoklasisty w 2024 roku!

Krzysztof Andrulonis – Autor zbioru

Cena EBOOK: 70 zł

Aby zakupić zbiór, wypełnij poniższy formularz. Zwrotnie w ciągu 24h na podany adres mailowy prześlemy dane do wpłaty (70 zł). Po otrzymaniu wpłaty zrealizujemy wysyłkę EBOOKa.

UWAGA! Zapisując się na kurs IWK (szczegóły TUTAJ) zbiór zadań otrzymujesz gratis!

    Jestem aktualnie zapisany/a na kurs Indeksu w Kieszeni w formie stacjonarnej, webinarowej lub e-learningowej
    NIETAK

    Zbiór zadań otrzymujesz darmowo, wystarczy opłacić koszt wysyłki - 15 zł!

    4.9/5 - (na podstawie 47 ocen)