Zbiór zadań – Polski na sto procent, matura rozszerzona i podstawowa

Polski na sto procent - zbiór zadań maturalnych

Zbiór zadań „Matura na sto procent” został stworzony dla wszystkich uczniów, przystępujących do podstawowego (w tym ustnego) jak i rozszerzonego egzaminu z języka polskiego.

 

Na ponad 250 stronach znajdziesz zadania zamknięte i otwarte z zakresu historycznoliterackiego przygotowane dla obu poziomów matury z polskiego, a także uzupełnione o przykładowe tematy wypracowań maturalnych. Sięgając po tę pozycję zrozumiesz strukturę i logikę stojącą za pytaniami z zakresu epok literackich, czytania ze zrozumieniem, pracy pisemnej i odpowiedzi ustnej. Dzięki dołączonej karcie odpowiedzi będziesz miał możliwość sprawdzenia swojej wiedzy między innymi z Antyku, Renesansu, Romantyzmu i Młodej Polski. Przystępna forma, wiele schematów, przykładowe pytania i motywy literackie zawarte w odpowiedziach sprawiają, że „Matura na sto procent” będzie unikalną pomocą w przygotowaniach.

Serdecznie polecam niniejszy zbiór zadań wszystkim maturzystom! Zadania tutaj przedstawione będą świetną propozycją dla osób zdających maturę podstawową i rozszerzoną z polskiego!

Krzysztof Andrulonis – Autor zbioru

Cena EBOOK: 89 zł

Aby zakupić zbiór, wypełnij poniższy formularz. Zwrotnie w ciągu 24h na podany adres mailowy prześlemy dane do wpłaty (89 zł). Po otrzymaniu wpłaty zrealizujemy wysyłkę EBOOKa.

UWAGA! Zapisując się na kurs IWK (szczegóły TUTAJ) zbiór zadań otrzymujesz gratis!

    Jestem aktualnie zapisany/a na kurs Indeksu w Kieszeni w formie stacjonarnej, webinarowej lub e-learningowej
    NIETAK

    Zbiór zadań otrzymujesz darmowo, wystarczy opłacić koszt wysyłki - 15 zł!

    4.9/5 - (na podstawie 48 ocen)