fbpx

Warsztaty – etap okręgowy

Warsztaty – etap okręgowy

 

Warsztaty do olimpiad


Do etapów okręgowych olimpiad przedmiotowych pozostało kilka tygodni.


Z jednej strony jest to niewiele czasu, z drugiej rozpoczęcie dobrze zaplanowanych powtórek i uzupełnień już posiadanej wiedzy może znacząco podnieść szansę awansu do upragnionego finału. Właśnie dlatego przychodzimy z pomocą wszystkim uczestnikom olimpijskich zmagań, którzy te ostatnie chwile przed nadchodzącym wyzwaniem spędzić chcą możliwie efektywnie!

Już teraz zapraszamy do zapisu na jedyne w swoim rodzaju warsztaty przygotowujące do etapów okręgowych!


Odbywają się one w formie weekendowych, dwudniowych seminariów na terenie Warszawy. To co łączy wszystkie przeprowadzane przez nas spotkania to najwyższa jakość dydaktyczna – prowadzącymi oba dni spotkań są laureaci najwyższych miejsc poprzednich edycji, niejednokrotnie zwycięzcy! Oprócz zdobycia cennej wiedzy jest to zatem unikalna okazja poznania osoby, która olimpiadę zna od podszewki a od paru lat jest studentem jednej z najbardziej prestiżowych polskich uczelni!

Poniżej znajdziecie wykaz terminów do olimpiad, z których planujemy zorganizować warsztaty:


1)
   5-6 stycznia: Fizyka, Geografia

2)   12-13 stycznia: Biologia, Chemia, Wiedza o Polsce i Świecie Współczesnym
3)   26-27 stycznia: Matematyka, Informatyka (terminy mogą ulec zmianie)
4)   16-17 lutego: Prawo
5)   23-24 lutego: Przedsiębiorczość

Plan, na te dwa intensywne dni przygotowań różni się w zależności od przedmiotu, jednak możecie spodziewać się wielu zróżnicowanych form sprawdzania wiedzy oraz – co najważniejsze – próbnej olimpiady wraz z omówieniem, która pozwoli sprawdzić Wasz stan wiedzy oraz w praktyce sprawdzić swoją umiejętność rozwiązywania olimpijskiego arkusza w kontrolowanych warunkach. Koszt warsztatów to 299 zł za całe 2 dni nauki.

Zajęcia odbędą się w naszych salach przy Placu Politechniki! Jeśli chcesz zapisać się na jedyne w swoim rodzaju warsztaty, lub potrzebujesz dodatkowych informacji – napisz nam wiadomość prywatną lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się z Tobą na naszych warsztatach i będziemy mogli pomóc Ci osiągnąć wymarzony sukces! 😊

Spiesz się – liczba miejsc jest ograniczona! 😉

5/5 - (na podstawie 14 ocen)
IwK - logo - miniturka - kursy maturalne i olimpijskie
Indeks w Kieszeni
kontakt@indekswkieszeni.pl