fbpx

Jakie nagrody można zdobyć startując w Olimpiadzie Przedsiębiorczości?

Jakie nagrody można zdobyć startując w Olimpiadzie Przedsiębiorczości?

Olimpiada Przedsiębiorczości jest najprostszą drogą na studia ekonomiczne – nie tylko pozwala poznać podstawy działania gospodarki i przedsiębiorstw, ale też umożliwia zdobycie indeksu na studia na wiele kierunków powiązanych z naukami ekonomicznymi. Szczegóły dotyczące ułatwionej rekrutacji, a także informacje o innych nagrodach, które można zdobyć podczas Olimpiady, znajdziecie poniżej!


Nagrody Olimpiady Przedsiębiorczości - co musisz o nich wiedzieć?

Źródło: www.unsplash.com


Indeks na studia


Jest to oczywiście najważniejsza nagroda, którą można zdobyć podczas Olimpiady Przedsiębiorczości. Osoby, które uzyskały tytuł laureata bądź finalisty, mogą liczyć na znaczne ułatwienia w procesie rekrutacyjnym na najlepsze polskie uczelnie ekonomiczne. Otrzymują maksymalną liczbę punktów rekrutacyjnych na takich uczelniach jak: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

Dzięki temu maturzyści mogą cieszyć się dłuższymi wakacjami i ze spokojem podejść do matury. Świadomość, że miejsce na studiach jest już zapewnione, to dla Olimpijczyka najlepsza nagroda.


Rzeczowe nagrody Olimpiady Przedsiębiorczości


Laureaci i finaliści, a także opiekunowie uczniów, mogą liczyć na wartościowe nagrody rzeczowe, przygotowane przez sponsorów Olimpiady Przedsiębiorczości. Wszyscy laureaci XIII edycji Olimpiady oraz ich opiekunowie otrzymują wysokiej klasy sprzęt cyfrowy o wartości różniącej się w zależności od zajętego miejsca (przewidziano trzy kategorie nagród: dla laureatów z miejsc 1. – 5., 6. – 15., 16. – 25.).

Finaliści XIII edycji Olimpiady oraz opiekunowie otrzymują nagrody książkowe.


Nagrody na etapie okręgowym


Jak przygotować się na etap okręgoy Olimpiady Przedsiębiorczości?

Źródło: www.unsplash.com


Wszyscy uczestnicy etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości otrzymują dostęp do specjalnego kursu e-learningowego, dotyczącego rozwijania działalności biznesowej. Oprócz tego otrzymają oni zaproszenie do udziału w egzaminie umożliwiającym otrzymanie Certyfikatu Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma wartościową książkę biznesową ufundowaną przez Wydawnictwo Difin.


Nagrody Olimpiady Przedsiębiorczości dla szkół


Szkoły uczestników Olimpiady również mogą liczyć na ciekawe nagrody. Szkoły laureatów otrzymają pakiety publikacji przygotowujących uczniów do kolejnych edycji. Placówki, których uczniowie zakwalifikują się do etapu okręgowego, otrzymają 50% zniżki na system antyplagiatowy „System Plagiat Szkoły” od firmy Plagiat.pl, która dodatkowo ufundowała nagrodę specjalną w formie bonu na materiały wspierające nauczanie. Dwudziestu pięciu szkołom z małych miejscowości, które zgłoszą największą liczbę zawodników, zostaną przekazane publikacje dotyczące hasła przewodniego XIII edycji zawodów.


Weź udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości!


Jak już zdążyliście zauważyć, Olimpiada Przedsiębiorczości przynosi znaczne korzyści nie tylko finalistom i laureatom, ale już nawet uczestnikom etapu okręgowego. Zespół Indeksu w Kieszeni pomoże Ci w nauce do testu. Zajęcia w formie stacjonarnej, a także online są prowadzone przez zwycięzców wcześniejszych edycji Olimpiady. Dzięki doświadczeniu doskonale wiedzą, na co należy zwrócić uwagę. 

4.7/5 - (na podstawie 64 ocen)
IwK - logo - miniturka - kursy maturalne i olimpijskie
Indeks w Kieszeni
kontakt@indekswkieszeni.pl