Kursy maturalne Łódź

W jakich kursach maturalnych można wziąć udział w Łodzi?

Szukasz elastycznych przygotowań do matury na terenie Łodzi? Uczestniczysz w kursie, który nie spełnia Twoich oczekiwań, i pragniesz czegoś ciekawszego? Niezwykle skuteczne kursy maturalne Indeksu w Kieszeni dostępne są również w Twoim mieście!

Mieszkając w Łodzi możesz przygotowywać się z nami do matury przez Internet!

Sprawdź, do jakich matur przygotowujemy!

Oferujemy dwie formy kursu maturalnego, z których możesz skorzystać mieszkając w Łodzi – zajęcia webinarowe i indywidualny kurs e-learningowy.

1. Kurs webinarowy przygotowujący do matury w Łodzi

Na jaki kurs webinarowy możesz sie zapisać mieszkając w Łodzi?

Jeśli chcesz kompleksowo przygotować się do matury, lubisz regularność zajęć i chętnie pracujesz w grupie – wybierz kurs webinarowy!

Co zyskujesz wybierając maturalny kurs webinarowy z Indeksem w Kieszeni?

98 godzin lekcyjnych zajęć oraz regularne prace domowe

Małe grupy zajęciowe, składające się najczęściej z kilku lub kilkunastu osób

Pomoc między zajęciami dzięki możliwości ciągłego kontaktu z prowadzącym przez dedykowaną grupę zajęciową

Dostosowanie poruszanej tematyki oraz poświęcanego na nią czasu do potrzeb grupy

Próbne matury pod koniec kursu, które sprawdzą Twoją gotowość do egzaminu

Materiały zgodne z nową podstawą programową, dzięki którym nauczysz się tylko potrzebnych rzeczy

Prezentacje i inne pliki dostępne w formie cyfrowej oraz nagrania video

Młodą i energiczną kadrę prowadzących, którzy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszystkie wątpliwości podczas nauki

Dlaczego warto wybrać kurs webinarowy w Łodzi?

Regularne zajęcia motywują do sumiennej i systematycznej pracy, co przekłada się na wysokie wyniki naszych kursantów. Wybierz kurs maturalny w Łodzi i zacznij przygotowania do matury!

Biorąc udział w naszym kursie otrzymujesz dostęp do grupy na Facebooku, gdzie w dowolnej chwili możesz zadać pytanie, na które odpowie Twój prowadzący. W innych szkołach uczniowie rzadko mają możliwość skontaktowania się z nauczycielem poza zajęciami.

 

Kadra Indeksu w Kieszeni jest dla Ciebie i rozwieje wszystkie wątpliwości podczas przygotowań maturalnych!

2. Indywidualny kurs e-learningowy przygotowujący do matury w Łodzi

Jaki kurs e-learningowy możesz odbyć w Łodzi?

Wolisz uczyć się indywidualnie w swoim tempie? Nie lubisz mieć narzuconych godzin zajęć? Jeśli tak, to kurs maturalny w formie innowacyjnego e-learningu jest właśnie dla Ciebie!

 

To ty wybierasz, kiedy chcesz się uczyć, a my dostarczamy Ci materiały i pomagamy w pracy oraz motywujemy do niej.

Co dostaniesz w ramach kursu e-learningowego?

Indywidualnego mentora (lub parę mentorów) prowadzącego kurs, który zawsze odpowie na Twoje pytania

Komplet materiałów zgodnych z nową podstawą programową, które zostały podzielone na moduły, w których znajdziesz:

testy i kartkówki

prezentacje

skrypty

karty pracy

zadania maturalne

nagrania video

Regularnie sprawdzane postępy, dzięki czemu będziesz wiedział, na jakim etapie przygotowań jesteś

Indywidualne podejście – nauka będzie odbywać się na specjalnie założonej grupie, do której dostęp masz Ty i Twój prowadzący

Ciągłą możliwość kontaktu z prowadzącym, który odpowiada za realizowanie indywidualnie przygotowanego dla Ciebie planu nauki

Indywidualne kursy e-learningowe Indeksu w Kieszeni przygotowujące do matury pozwolą Ci dobrze napisać egzamin i uzyskać na tyle wysoki wynik, abyś bez trudu dostał się na wymarzoną uczelnię!

Dlaczego warto wybrać kursy maturalne Indeksu w Kieszeni w Łodzi?

Zajęcia Indeksu w Kieszeni w Łodzi

Przede wszystkim – profesjonalna kadra!

Nasze kursy prowadzą studenci lub absolwenci studiów z przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem dydaktycznym. Ze względu na stosunkowo niewielką różnicę wieku względem swoich podopiecznych potrafią dobrze przekazać potrzebną wiedzę i rozumieją, z czym uczniowie zmagają się najbardziej. W przypadku innych kursów niekiedy kadra składa się z nauczycieli szkolnych, którzy z racji starszego wieku mają gorsze podejście do młodego ucznia, a zagadnienia maturalne realizują według przestarzałych schematów.

Kolejny powód, ze względu na który warto wybrać nasze kursy? Pomoc między zajęciami i indywidualne podejście!

Tworząc nasze kursy maturalne staramy się zrealizować jeden, najważniejszy cel – dostanie się naszych uczniów na wymarzone uczelnie. Większość uczelni wymaga konkretnych egzaminów, które trzeba napisać, aby znaleźć się na liście studentów. Dlatego w Indeksie łączymy kursy i pomagamy Ci zdobyć jak najlepsze wyniki z poszczególnych matur!

 

Indeks w Kieszeni to wykwalifikowani mentorzy, którzy przygotowali już wielu uczniów do matury. Jeśli chcesz być jednym z nich i dostać się na wymarzoną uczelnię, skontaktuj się z nami i zacznij swoje przygotowania do matury! Wybierz interesujący Cię kurs z poniższej listy i wybierz najkorzystniejszy dla siebie format nauki (webinar / indywidualny e-learning).

Zachęcamy także do zapoznania się ofertą pakietów kursów – stworzonych by pomóc Ci dostać się na wymarzoną uczelnie!

Dostanie się na wymarzoną uczelnię (zwłaszcza jeśli znajduje się w czołówkach rankingów) wymaga osiągnięcia wysokiego wyniku z więcej niż jednej matury. Właśnie dlatego stworzyliśmy pakiety kursów, zawierające kilka najczęściej wymaganych na etapie rekrutacji egzaminów. Korzystając z takiego rozwiązania masz pewność, że skupisz się na każdym aspekcie wiedzy, którego opanowanie może przesądzić o rozpoczęciu studiów w murach określonego uniwersytetu, politechniki, czy uczelni. Jednocześnie korzystasz wtedy z atrakcyjnych rabatów! Zapoznaj się ze szczegółami i wybierz wariant przygotowań, któremu zaufały już setki Indeksowiczów!

Studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA EKONOMIĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Geografia
Angielski
(rozszerzenie)
Test z wiedzy o przedsiębiorczości

 

Studia ekonomiczne lub finansowe to jedne z najchętniej wybieranych w Polsce. Największą wagę przy rekrutacji odgrywają matury z matematyki, języka obcego i często geografii, jednak od kilku lat dodatkowym elementem przy aplikacji na najlepszą uczelnię ekonomiczną – SGH – jest też test z wiedzy o przedsiębiorczości.

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na studia medyczne?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA MEDYCYNĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Biologia
Chemia
Matematyka
(rozszerzenie lub podstawa)
lub Fizyka

 

Aby dostać się prestiżowy kierunek lekarski trzeba „wyśrubować” wyniki przede wszystkim z biologii i chemii – co jest nie lada wyzwaniem, jednak można jemu sprostać – właśnie z naszą pomocą. Skupiamy się na celu, jakim jest jak najlepsze napisanie potrzebnych kandydatowi matur.

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na prawo?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA
PRAWO

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
WOS
Historia
Angielski
(rozszerzenie)
Polski

 

Wydziały Prawa i Administracji co roku przyjmują na Prawo kilka tysięcy osób. Aby stać się studentem tego prestiżowego kierunku najczęściej trzeba bardzo dobrze napisać 3 wyżej wymienione matury oraz maturę z j. polskiego i matematyki (rozszerzoną – lepiej punktowaną lub podstawową).

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na studia na Politechnice?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA POLITECHNIKĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Fizyka

 

Politechniki w całym kraju oferują kandydatom bardzo szeroki wybór kierunków. Jednak wszystkie z nich mają jeden wspólny mianownik – przy rekrutacji najlepiej punktowane są matury z matematyki oraz fizyki.

 

Czytaj więcej

5/5 - (na podstawie 24 ocen)