Kursy maturalne Lublin

Jakie kursy maturalne oferuje IWK w Lublinie?

Szukasz naprawdę elastycznego sposobu na przygotowanie się do matury w Lublinie?

 

A może wybrałeś kurs, który nie spełnia Twoich oczekiwań? Indeks w Kieszeni oferuje zajęcia maturalne w Lublinie w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Tworząc nasze kursy przygotowujące do matury pamiętamy o naszym nadrzędnym celu: chcemy, żebyś dostała się bądź dostał na wymarzone studia i najbardziej interesujący kierunek.

Wkładamy dużo pracy w to, abyś mógł zrealizować swoje plany. Łączymy kursy w taki sposób, żeby ich pakiet był niemal gwarancją, że przejdziesz pomyślnie rekrutację na uczelnię wyższą. Nic nie stoi też jednak na przeszkodzie, abyś wybrał również jeden konkretny przedmiot, na którym zależy Ci najbardziej, i to na nim skupił się w swoich przygotowaniach z Indeksem w Kieszeni.

 

Dobry kurs przygotowujący do matury to coś więcej niż tylko kilka godzin zajęć z wybranego przedmiotu.

 

To także profesjonalnie przygotowane próbne matury i zadania maturalne wzorowane na tych prawdziwych czy kontakt z mentorem, który wyjaśni wątpliwości, odpowie na pytania i udzieli dobrej rady.

1. Kursy maturalne w Lublinie – zajęcia grupowe w formie webinaru

Jaki kurs webinarowy przygotowujący do matury odbędziesz w Lublinie?

Zajęcia grupowe motywują do działania, zachęcaja do wytężonej nauki i sprawiają, że przygotowanie do egzaminu maturalnego przebiega sprawnie i efektywnie. Jeśli jest tak też w Twoim przypadku, zdecydowanie polecamy Ci tę formę naszych kursów.

Jeśli interesują Cię kursy grupowe, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Kursy przygotowujące do matury, w niewielkich kilku- lub maksymalnie kilkunastoosobowych grupach dostępne są również w Twoim mieście.

Co jeszcze zyskasz wybierając właśnie taką formę nauki?

Dopracowywany przez lata i zgodny z najnowszymi wymaganiami podstawy programowej tok dydaktyczny. Naszym celem jest efektywność – poruszamy w pierwszej kolejności zagadnienia, które mogą pojawić się na arkuszu z największym prawdopodobieństwem. Zajęcia Indeksu w Kieszeni cechuje również kładzenie dużego nacisku na część praktyczną – podczas spotkań webinarowych rozwiązanych zostanie ponad kilkadziesiąt przykładowych poleceń egzaminacyjnych, co oznacza, że każdy typ zadania maturalnego pojawi się przynajmniej kilkakrotnie

Możliwość nauki także po godzinach – dostęp do grupy na Facebooku, na której możesz zadać nieograniczoną ilość pytań. Nasi mentorzy starają się odpowiadać na Twoje wątpliwości jak najszybciej, zwykle w ciągu kilku godzin. Dzięki temu nie musisz czekać do kolejnego spotkania z pytaniem, które Cię dręczy.

Młoda, ale doświadczona kadra, złożona przede wszystkim z aktywnych studentów, zapewni Ci pełne zaangażowanie w kurs przygotowujący do matury. Pamiętają doskonale stres towarzyszący egzaminowi, dzięki czemu wczują się w Twoją sytuację, a jednocześnie mają już kilka lat doświadczenia dydaktycznego. To wspaniałe połączenie: młodzieńczej energii i przynajmniej kilkuletniego doświadczenia dydaktycznego.

Reagowanie na potrzeby grupy i regularna kontrola postępów – tematyka zajęć webinarowych oraz czas poświęcany poszczególnym zagadnieniom będą dostosowywane do potrzeb Twoich oraz innych kursantów. Jeśli prowadzący będzie widział, że jakiś obszar tematyczny albo typ zadań okazują się szczególnie kłopotliwe, położy na nie większy nacisk, abyś mógł wynieść ze spotkań jak najwięcej wiedzy i umiejętności.

Webinary odbywają się na specjalnej, dedykowanej do tej formy zajęć platformie Clickmeeting. To świetny wybór, dzięki któremu uczysz się zawsze w znanym, przyjaznym otoczeniu, w niewielkiej grupie, w której nauczyciele mogą poświęcić czas każdemu uczniowi.

Jeśli szukasz naprawdę skutecznych kursów w Lublinie, które przygotują Cię do matury z wybranych przedmiotów, to kursy oferowane przez Indeks w Kieszeni są z pewnością dla Ciebie!

2. Indywidualne kursy e-learningowe przygotowujące do matury dla osób mieszkających w Lublinie

Jaki kurs e-learningowy odbędziesz mieszkając w Lublinie?

Jeśli wolisz uczyć się samodzielnie, ponieważ praca w grupie Cię męczy bądź stresuje, możesz wybrać indywidualny kurs e-learningowy. Tylko Ty i osoba prowadząca Twój kurs, która całą swoją uwagę poświęca tylko Tobie.

 

Mentorowi możesz zadawać dowolną liczbę pytań, 24 godziny na dobę, korzystając z specjalnie utworzonej w tym celu grupy na Facebooku. Prowadzący będzie czuwał nad Twoją nauką oraz służył Ci wsparciem i dobrą radą. Ukierunkuje Cię tak, aby Twoja nauka była jak najbardziej efektywna.

Dzięki tej formie nauki możesz przygotowywać się do matury w każdym zakątku świata – w swoim pokoju lub na plaży, w cichej bibliotece lub w kawiarni. Wybór miejsca należy do Ciebie. Sam odpowiedz sobie na pytanie, jakie otoczenia najlepiej motywuje Cię do nauki. Może gwar kawiarni to jest to, co sprawia, że wiedza lepiej wchodzi Ci do głowy? A może potrzebujesz ciszy, żeby się skupić i żeby informacje zapisały się w Twojej pamięci? Wybór w pełni należy do Ciebie!

 

Zajęcia w formie indywidualnej są prowadzone w taki sposób, żebyś skorzystał z nich jak najwięcej, aby Twój mentor mógł poświęcić Tobie tyle uwagi, ile będziesz potrzebował.

Kursy maturalne w Lublinie – co nas wyróżnia?

Jak zdać maturę w Lublinie?

Jeśli wybierzesz zajęcia webinarowe zyskasz:

98 godzin lekcyjnych zajęć oraz prace domowe, zadania do wykonania poza kursem

Małe kilku- lub maksymalnie kilkunastoosobowe grupy

Kontakt z Prowadzącym a także wsparcie na dedykowanej grupie na Facebooku

Kompleksowo opracowane materiały w formie cyfrowej

Próbne matury

Jeśli wybierzesz zajęcia w formie indywidualnego e-learningu możesz oczekiwać:

Indywidualnego mentora (lub pary mentorów), który poprowadzi Cię przez kurs

Dedykowane materiały: kartkówki, klasówki, zadania maturalne, prezentacje testy. Wszystko podzielone na moduły

Indywidualne podejście – kurs tempem oraz zakresem wiedzy dostosowany jest do Twojej aktualnej wiedzy oraz aspiracji

Możliwość kontaktu z prowadzącym w dowolnym momencie

Wszystkie nasze kursy maturalne w Lublinie są przygotowane w taki sposób, abyś mógł dzięki nim zdać maturę na zadowalającym Cię poziomie.

Pamiętaj! Rekrutacja na studia zwykle obejmuje więcej niż jeden przedmiot, nie wystarczą też wyłącznie dobre wyniki z matury podstawowej z przedmiotów obowiązkowych. Warto wybrać mądrze, abyś mógł potem spełnić swoje marzenia dotyczące studiów i wymarzonego kierunku, który zapewni Ci konkurencyjność na rynku pracy.

Kursy maturalne Indeksu w Kieszeni są dostępne także w Lublinie. Możesz skorzystać z naszych zajęć grupowych w formie webinariów lub z indywidualnych kursów e-learningowych, podczas których na grupie na Facebooku będziesz tylko Ty i Twój prowadzący. Masz możliwość zadawać pytania na dedykowanej grupie na Facebooku, możesz kontaktować się ze swoim mentorem w każdej chwili. Nasze kursy świetnie przygotują Cię do matury, tak abyś zdając ją miał pewność, że dostaniesz się na wymarzony kierunek na studiach. Warto wybrać nasze kursy maturalne – to ważna inwestycja w przyszłość!

Zachęcamy do wyboru interesującego Cię przedmiotu maturalnego i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty przygotowań:

Zachęcamy także do zapoznania się ofertą pakietów kursów – stworzonych by pomóc Ci dostać się na wymarzoną uczelnie!

Dostanie się na wymarzoną uczelnię (zwłaszcza jeśli znajduje się w czołówkach rankingów) wymaga osiągnięcia wysokiego wyniku z więcej niż jednej matury. Właśnie dlatego stworzyliśmy pakiety kursów, zawierające kilka najczęściej wymaganych na etapie rekrutacji egzaminów. Korzystając z takiego rozwiązania masz pewność, że skupisz się na każdym aspekcie wiedzy, którego opanowanie może przesądzić o rozpoczęciu studiów w murach określonego uniwersytetu, politechniki, czy uczelni. Jednocześnie korzystasz wtedy z atrakcyjnych rabatów! Zapoznaj się ze szczegółami i wybierz wariant przygotowań, któremu zaufały już setki Indeksowiczów!

Studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA EKONOMIĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Geografia
Angielski
(rozszerzenie)
Test z wiedzy o przedsiębiorczości

 

Studia ekonomiczne lub finansowe to jedne z najchętniej wybieranych w Polsce. Największą wagę przy rekrutacji odgrywają matury z matematyki, języka obcego i często geografii, jednak od kilku lat dodatkowym elementem przy aplikacji na najlepszą uczelnię ekonomiczną – SGH – jest też test z wiedzy o przedsiębiorczości.

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na studia medyczne?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA MEDYCYNĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Biologia
Chemia
Matematyka
(rozszerzenie lub podstawa)
lub Fizyka

 

Aby dostać się prestiżowy kierunek lekarski trzeba „wyśrubować” wyniki przede wszystkim z biologii i chemii – co jest nie lada wyzwaniem, jednak można jemu sprostać – właśnie z naszą pomocą. Skupiamy się na celu, jakim jest jak najlepsze napisanie potrzebnych kandydatowi matur.

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na prawo?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA
PRAWO

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
WOS
Historia
Angielski
(rozszerzenie)
Polski

 

Wydziały Prawa i Administracji co roku przyjmują na Prawo kilka tysięcy osób. Aby stać się studentem tego prestiżowego kierunku najczęściej trzeba bardzo dobrze napisać 3 wyżej wymienione matury oraz maturę z j. polskiego i matematyki (rozszerzoną – lepiej punktowaną lub podstawową).

 

Czytaj więcej

Jak dostać się na studia na Politechnice?

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA POLITECHNIKĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Fizyka

 

Politechniki w całym kraju oferują kandydatom bardzo szeroki wybór kierunków. Jednak wszystkie z nich mają jeden wspólny mianownik – przy rekrutacji najlepiej punktowane są matury z matematyki oraz fizyki.

 

Czytaj więcej

5/5 - (na podstawie 33 ocen)