fbpx

Kursy maturalne Warszawa

Jakie kursy maturalne dostępne są na terenie miasta Warszawa?

Szukasz kursu przygotowującego do matury stacjonarnie, który spełni Twoje najwyższe oczekiwania?

 

Uczestniczysz w przygotowaniach, które nie przynoszą spodziewanych efektów?

 

Mamy coś specjalnie dla Ciebie – stacjonarne kursy maturalne w Warszawie z Indeksem w Kieszeni!

 

W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje kursów przygotowujących do matury w Warszawie: grupowe zajęcia stacjonarne, grupowe zajęcia webinarowe, a także indywidualne kursy e-learningowe. Dostosuj formę przygotowania do swoich oczekiwań i zapoznaj się ze szczegółowym opisem prowadzonych przez nas kursów maturalnych w Warszawie!

Kursy maturalne w Warszawie – dlaczego warto przygotować się do matury właśnie z nami?

Dlatego, że kompleksowym przygotowaniem kursantów oraz wspieraniem ich w poszukiwaniu swojej indywidualnej ścieżki rozwoju zajmujemy się już od ponad 10 lat! Zobacz, jak wyglądają nasze kursy maturalne w Warszawie:

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku edukacyjnym, dzięki czemu możemy poszczycić się najwyższą skutecznością w przygotowywaniu uczniów do matury w formie kursów stacjonarnych, webinarowych oraz indywidualnych kursów e-learningowych;

Nad kursantami czuwają prowadzący z przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem dydaktycznym, którzy są absolwentami lub studentami najlepszych uczelni w Polsce. Dzięki młodej, energicznej kadrze potrafimy dokładnie zrozumieć problemy z opanowaniem materiału u maturzystów i wyjaśnić trudne zagadnienia w możliwie zrozumiały sposób;

W celu jak najlepszego przygotowania do matury po każdych pojedynczych zajęciach udostępniamy naszym kursantom profesjonalne materiały edukacyjne;

Największym plusem naszych kursów maturalnych w Warszawie jest możliwość kontaktu z mentorem o dowolnej porze dnia. Uczniowie otrzymują dostęp do grupy na facebooku, gdzie mogą zadawać pytania dotyczące kursu, przygotowania do matury oraz zagadnień ich nurtujących;

W miarę możliwości przebieg kursu maturalnego oraz nacisk położony na poszczególne poruszane kwestie zostaje dostosowany do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz szlifować te zagadnienia czy typy zadań, które są dla Ciebie szczególnie problematyczne.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, czy innym mieście w Polsce – możesz przygotować się do swojego egzaminu maturalnego z IWK! Prowadzimy kursy maturalne w Warszawie w formie: stacjonarnej, kursu webinarowego oraz indywidualnego kursu e-learningowego, które odznaczają się niezwykłą skutecznością. Zajęcia stacjonarne kursu maturalnego w Warszawie odbywają się w dogodnej lokalizacji: centrum Warszawy na Placu Politechniki. 

Kursy maturalne w Warszawie – jak wygląda przygotowanie do matury z Indeksem w Kieszeni?

Jak wyglądają kursy stacjonarne Indeksu w Kieszeni w Warszawie?

Nauka do matury nie należy do prostych zadań. Napotkasz wiele trudności, które może za Ciebie rozwiązać odpowiednie przygotowanie do egzaminu. Z naszymi kursami maturalnymi w Warszawie niezależnie od tego, czy wybierzesz maturę podstawową czy rozszerzoną, to osiągniesz swój ustalony cel!

 

Do każdej z matur przygotowaliśmy zajęcia stacjonarne dostępne w ramach kursów maturalnych w Warszawie i zajęcia webinarowe dla kursantów na terenie całej Polski. Sprawdź, czym charakteryzują się nasze przygotowania do matury!

Dlaczego przygotowując się do matury w Warszawie warto postawić na kursy maturalne IWK?

Indeks w Kieszeni to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, której działania są skierowane zarówno do uczniów szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Naszym celem jest kompleksowe przygotowanie młodych ludzi do czekających ich wyzwań edukacyjnych oraz wspieranie ich w szukaniu swojej indywidualnej ścieżki rozwoju.

 

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu na rynku edukacyjnym stworzyliśmy własną, skuteczną metodykę nauczania oferowaną również w ramach naszych kursów maturalnych w Warszawie. Korzystający z naszych usług uczniowie przyswajają wiedzę niezwykle szybko oraz skutecznie na wybranym przez siebie kursie.

Indeks w Kieszeni

Nasze stacjonarne grupy zajęciowe składają się maksymalnie z kilkunastu osób, dzięki czemu gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kursanta;

Na naszych zajęciach otrzymujesz pomoc nie tylko w ich trakcie, ale również poza godzinami lekcji dzięki grupie na Facebooku stworzonej dla danej grupy zajęciowej;

Dokładnie opracowane materiały z zajęć otrzymujesz w formie drukowanej, a także na grupie zajęciowej, aby w razie nieobecności móc nadrobić wszystkie zaległości;

Nasi prowadzący to studenci lub absolwenci najlepszych szkół wyższych w Polsce i za granicą, posiadający co najmniej kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Dzięki stosunkowo niewielkiej różnicy wieku w porównaniu z kursantami doskonale wiedzą, jak przygotowywać się do matury i co sprawia największe trudności w nauce;

Kursy Indeksu w Kieszeni przygotowujące do matury w Warszawie to nie tylko utarty harmonogram zajęć do zrealizowania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci podążali obraną ścieżką oraz dzięki dopasowanemu do nich planowi nauki dostali się na swój wymarzony kierunek studiów.

 Inne szkoły edukacyjne

Najczęściej zajęcia prowadzone są w dużych grupach liczących po kilkadziesiąt osób, przez co nie ma możliwości zajęcia się każdym kursantem z osobna;

Brak kontaktu z mentorem poza godzinami zajęć, czyli kompletne przeciwieństwo jednej z największych zalet, jakimi odznaczają się kursy Indeksu w Kieszeni przygotowujące do matury w Warszawie;

Małe prawdopodobieństwo udostępniania materiałów w formie cyfrowej po odbytych zajęciach;

Zazwyczaj prowadzący to nauczyciele szkolni. Przez to, że są znacznie starsi niż swoi kursanci, mają inne podejście do młodych uczniów. Zagadnienia również realizowane są według utartych w szkole schematów, czego unikamy prowadząc kursy Indeksu w Kieszeni przygotowujące do matury w Warszawie;

Szkoły korepetycyjne stawiają na godzinowy harmonogram i omówienie wyznaczonego materiału, a nie na wsparcie swoich kursantów. W Indeksie w Kieszeni to niedopuszczalne, dlatego nasi prowadzący i ich podejście do Ciebie na zawsze pozostaną w Twojej pamięci!

Kursy przygotowujące do matury w Warszawie – sprawdź czym charakteryzują się nasze kursy!

Kursy maturalne Indeksu w Kieszeni w Warszawie

Kursy przygotowujące do matury w Warszawie to wyjątkowo skuteczna forma nauki. Dzięki wsparciu doświadczonych dydaktycznie prowadzących możesz w szybki i prosty sposób skutecznie opanować cały materiał niezbędny do zdania egzaminu maturalnego na wysokim poziomie. Nasze kursy przygotowujące do matury w Warszawie wyróżnia także możliwość stałego kontaktu z prowadzącym. Możesz dzięki temu w dowolnej chwili zadawać pytania dotyczące przerabianych zagadnień oraz nurtujących kwestii.

 

Nasze kursy maturalne w Warszawie to także doskonały sposób, aby dostać się na wymarzone studia. Oferujemy pakiety składające się z kilku kursów przygotowujących do wymaganych na danym kierunku egzaminów maturalnych. Dzięki temu możesz kompleksowo wzbogacić swoją wiedzę o wszystkie zagadnienia niezbędne na Twoje przyszłe studia!

 

Każdy z uczestników naszych kursów maturalnych w Warszawie ma dostęp do szczegółowo opracowanych materiałów, które udostępniane są na poszczególnych zajęciach. Kursy przygotowujące do matury w Warszawie dostępne są w trzech formach, jednak szczególnie polecamy w tym wypadku formę stacjonarną.

Kursy przygotowujące do matury w Warszawie – co musisz wiedzieć o naszej stacjonarnej ofercie kursów maturalnych?

Dogodna lokalizacja spotkań

 

Spotkania kursów maturalnych odbywają się w jednym z dwóch lokali zajęciowych, które znajdują się w centrum Warszawy, przy placu Politechniki, nieopodal stacji Metro Politechnika Dzięki temu zarówno dojazd, jak i powrót z zajęć nie stanowią żadnego problemu.

 

 

Nowoczesne wyposażenie sal zajęciowych

 

Kursy przygotowujące do matury w Warszawie odbywają się w doskonale wyposażonych salach. Dysponujemy bogatą infrastrukturą dydaktyczną, a także oferujemy naszym kursantom bufet, stanowiący udogodnienie uprzyjemniające przerwy w trakcie zajęć.

 

 

Elastyczny wymiar godzinowy spotkań

 

Nasze zajęcia kursów maturalnych w Warszawie odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny (1 godz. 45 min. zajęć oraz przerwy) lub raz w weekend po cztery godziny (3 godz. 30 min. zajęć oraz przerwy), podczas których zrealizujesz 98 godzin lekcyjnych zajęć.

 

Stawiamy na jakość, a nie ilość

 

Od zawsze stawiamy na jakość prowadzonych przez nas zajęć dla uczestników naszych kursów maturalnych w Warszawie i w przeciwieństwie do kursów maturalnych – oferowanych przez inne szkoły korepetycji, cenimy sobie indywidualne podejście oraz poznanie swoich podopiecznych. Nie spotkasz u nas zapełnionych 30 – 40 osobowych sal, które nie pozwolą nam poznać twoich potrzeb, u nas, możesz liczyć na kilku – kilkunastoosobowe grupy, które pozwolą nam dostosować poziom prowadzonych zajęć i materiału do twoich potrzeb, zwiększą komfort nauki a my dzięki temu, będziemy mogli zmaksymalizować efektywność twojego czasu nauki na naszych stacjonarnych kursach maturalnych w Warszawie – indywidualnie dostosowując się do twoich potrzeb i predyzpozycji.

 

Atrakcyjna forma zajęć stacjonarnych w Warszawie

 

Uczestnicy naszych kursów maturalnych w Warszawie nie tylko otrzymują wydrukowane materiały. Na naszych zajęciach wprowadzamy urozmaicenia takie jak quizy, konkursy z nagrodami oraz pełne doradztwo prowadzących w kontekście praktycznych wskazówek dotyczących pisania samych egzaminów. Podczas zajęć otrzymasz także przygotowane przez prowadzących próbne matury, które pozwolą Ci na sprawdzenie aktualnego poziomu swojej wiedzy.

 

 

Stały kontakt z Prowadzącymi

 

Uczestnicy kursu maturalnego w Warszawie otrzymują do dyspozycji grupę zajęciową na Facebooku, gdzie mogą zadawać pytania dotyczące kursu lub nurtujących ich kwestii w każdej chwili.

Sprawdź ofertę przygotowań do interesującego Cię przedmiotu maturalnego:

Nie czekaj, wybierz kurs stacjonarny przygotowujący do matury w Warszawie i zacznij efektywną naukę już teraz!

Zachęcamy także do zapoznania się ofertą pakietów kursów – stworzonych by pomóc Ci dostać się na wymarzoną uczelnie!

Dostanie się na wymarzoną uczelnię (zwłaszcza jeśli znajduje się w czołówkach rankingów) wymaga osiągnięcia wysokiego wyniku z więcej niż jednej matury. Właśnie dlatego stworzyliśmy pakiety kursów, zawierające kilka najczęściej wymaganych na etapie rekrutacji egzaminów. Korzystając z takiego rozwiązania masz pewność, że skupisz się na każdym aspekcie wiedzy, którego opanowanie może przesądzić o rozpoczęciu studiów w murach określonego uniwersytetu, politechniki, czy uczelni. Jednocześnie korzystasz wtedy z atrakcyjnych rabatów! Zapoznaj się ze szczegółami i wybierz wariant przygotowań, któremu zaufały już setki Indeksowiczów!

SGH - kurs maturalny

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA EKONOMIĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Geografia
Angielski
(rozszerzenie)
Test z wiedzy o przedsiębiorczości

 

Studia ekonomiczne lub finansowe to jedne z najchętniej wybieranych w Polsce. Największą wagę przy rekrutacji odgrywają matury z matematyki, języka obcego i często geografii, jednak od kilku lat dodatkowym elementem przy aplikacji na najlepszą uczelnię ekonomiczną – SGH – jest też test z wiedzy o przedsiębiorczości.

 

Czytaj więcej

Warszawski Uniwersytet Medyczny - kurs maturalny

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA MEDYCYNĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Biologia
Chemia
Matematyka
(rozszerzenie lub podstawa)
lub Fizyka

 

Aby dostać się prestiżowy kierunek lekarski trzeba „wyśrubować” wyniki przede wszystkim z biologii i chemii – co jest nie lada wyzwaniem, jednak można jemu sprostać – właśnie z naszą pomocą. Skupiamy się na celu, jakim jest jak najlepsze napisanie potrzebnych kandydatowi matur.

 

Czytaj więcej

Wydział Prawa i Administracji - kurs maturalny

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA
PRAWO

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
WOS
Historia
Angielski
(rozszerzenie)
Polski

 

Wydziały Prawa i Administracji co roku przyjmują na Prawo kilka tysięcy osób. Aby stać się studentem tego prestiżowego kierunku najczęściej trzeba bardzo dobrze napisać 3 wyżej wymienione matury oraz maturę z j. polskiego i matematyki (rozszerzoną – lepiej punktowaną lub podstawową).

 

Czytaj więcej

Politechnika Warszawska - kursy maturalne

Cel:
DOSTAŃ SIĘ NA POLITECHNIKĘ

Przygotowanie do matury z następujących przedmiotów:
Matematyka
(rozszerzenie)
Fizyka

 

Politechniki w całym kraju oferują kandydatom bardzo szeroki wybór kierunków. Jednak wszystkie z nich mają jeden wspólny mianownik – przy rekrutacji najlepiej punktowane są matury z matematyki oraz fizyki.

 

Czytaj więcej

5/5 - (na podstawie 36 ocen)