Przygotowania do olimpiad – otwarte spotkania ze zwycięzcami!

Przygotowania do olimpiad – otwarte spotkania ze zwycięzcami!

Grafika z napisem "Spotkania informacyjne"

Zwolnienia z matur, indeksy na studia, nagrody i stypendia.

⠀  
To wszystko mogą zagwarantować Ci tytuły laureata i finalisty olimpiad przedmiotowych. Jednak ich zdobycie nie jest wcale takie proste. Twoje wątpliwości może budzić dobór literatury, przygotowanie pod konkretne etapy, czy wypracowanie odpowiedniej rutyny, by w trakcie nauki nie stracić motywacji.

Największą pomoc w odpowiedzi na te wszystkie pytania mogą zaoferować Ci zwycięzcy i laureaci najwyższych miejsc zeszłorocznych edycji!

Właśnie dlatego Indeks w Kieszeni wraz ze Stowarzyszeniem Edukacji Olimpijskiej kolejny raz zapraszają Was na bezpłatne spotkania informacyjne, w których uczniowie szkół średnich będą mieli możliwość zdobycia wszystkich niezbędnych informacji do rozpoczęcia przygotowań! Cenna wiedza, przekazana na wydarzeniu przełoży się na dodatkowe punkty podczas olimpijskich zmagań. Później przeprowadzimy serię Q&A, w której każdy uczestnik będzie mógł zapytać laureatów o wszystkie nurtujące kwestie.

Spotkania podzieliliśmy na 3 dni, według poniższego harmonogramu:

Dzień 1️⃣  (środa, 11 września, godzina 16:45):

➡️ Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
➡️ Olimpiada Przedsiębiorczości
➡️ Olimpiada Fizyczna
➡️ 
Olimpiada Historyczna  

Dzień 2️⃣ (czwartek, 12 września, godzina 16:45):

➡️ Olimpiada Biologiczna
➡️ Olimpiada Matematyczna

➡️ Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Dzień 3️⃣ (piątek, 13 września, godzina 16:45):

➡️ Olimpiada Chemiczna
➡️ Olimpiada Geograficzna
➡️ 
Olimpiada Informatyczna
➡️ Olimpiada Filozoficzna

⠀ 
Wszystkie spotkania odbędą się w salach zajęciowych naszego lokalu przy ul. Śniadeckich 20/5! (na miejscu zostaniecie skierowani do właściwej sali)

Z racji ograniczonej ilości miejsc warto wcześniej poinformować nas o obecności poprzez wypełnienie formularza zapisowego! Nie jest to obowiązkowe, jednak pozwoli nam odpowiednio oszacować zainteresowanie 🙂 Pamiętajcie, że na spotkania jak najbardziej można przychodzić wraz ze znajomymi! Formularz zapisowy:

Nie zmarnuj swojej szansy! Zyskaj rady od ekspertów, dzięki którym Twoja nauka będzie bardziej efektywna i doprowadzi Cię do realizacji swoich celów, m.in. dostania się na wymarzona uczelnię! (przy okazji spotkań, będzie można też podpytać prowadzących o studia na SGH, UW, PW czy WUM-ie)

5/5 - (na podstawie 19 ocen)
IwK - logo - miniturka - kursy maturalne i olimpijskie
Indeks w Kieszeni
kontakt@indekswkieszeni.pl